Uzm. Dr. Gökalp Güzel

Kalp Damar Cerrahisi - Gaziantep

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Mücahitler, 27090 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Pirsultan Mah., Çetin Emeç Cad., 27500 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep Şehıtkamıl Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Üniversite Blv., 27310 Yamaçtepe/Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gaziantep Üniversite

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gökalp Güzel Hakkında

Gökalp Güzel Kimdir?

Uzm. Dr. Gökalp Güzel, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Gökalp Güzel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 24.05.2013)

Gökalp Güzel Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rahim Halil..TEKİN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Beni ameliyat eden çok iyi bir cerrahtır. Bana karşı ameliyat sırasında ve sonrasında çok hassas ve özenli davrandı. Bir cerrahın ötesindeki tevazu ve samimiyetini gördükçe çok dua ettim. Soyadının hakkını mesleğinde icra ettiği apaçık görülebilir.. İyi ki denk geldim :) 14-12-2020

a..demir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mükemmelin mükemmeli olurmu derler ama Mükemmelin mükemmeli bir doktor aynı zamanda hastaya meral veriyor bu yüzden bence ayrıca bir psikolog onun 15 dakikada yaptığı variz operasyonunu başka bir Doktor 45 dakikada ve dışarıdan başka bir doktor çagıraraktan tamamladı yani ben böyle bir doktorum oldugundan dolayı içim rahat başarıların davamını ve saglıkla kalmasını temenli ediyorum 21-06-2019

t..lan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir doktordan ötesi insan gibi insan hastalara fazlasıyla değer veren ilgili alakalı alanında da çok iyi bir cerrah babamda tek böbrek vardı bypass anında kalp durdurulunca böbrek zarar görür diye kalbi durdurmadan yaptı şuan durumu iyi çok şükür böyle bir kalp cerrahi böyle bir insan gaziantep in gururudur... 24-01-2019

t..lan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir doktordan ötesi insan gibi insan hastalara fazlasıyla değer veren ilgili alakalı alanında da çok iyi bir cerrah babamda tek böbrek vardı bypass anında kalp durdurulunca böbrek zarar görür diye kalbi durdurmadan yaptı şuan durumu iyi çok şükür böyle bir kalp cerrahi böyle bir insan gaziantep in gururudur... 23-01-2019

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gökalp Güzel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gökalp Güzel kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Güzel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökalp Güzel için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Güzel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gökalp Güzel ile anlaşmalı?
Gökalp Güzel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökalp Güzel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gökalp Güzel Gazıantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma HastanesiGazıantep Şehıtkamıl Devlet HastanesıGaziantep Üniversite bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gökalp Güzel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gökalp Güzel Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Gökalp Güzel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gökalp Güzel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökalp Güzel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Güzel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gökalp Güzel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Güzel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.