Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan, Aydın, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan

Dahiliye - İç Hastalıkları - Aydın

Mide Gribi (Viral Gastroenterit), Gluten Enteropatisi (Çölyak Hastalığı), Yakıcı Madde İçme (Korozif Özafajit, Yemek Borusu Yanığı)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

.Hasan Efendi Mh. Kızılay cad. No :13  Merkez, Aydın
.Aydın Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Filiz Canlı Turan Hakkında

Filiz Canlı Turan Kimdir?

Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Filiz Canlı Turan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 4
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�ar..ırmaz

Tamamen tesadüf eseri randevum Filiz hanıma denk geldi, iyi ki de öyle olmuş bundan sonra seçeceğim hekimi de bulmuş oldum. Kendisi hem ilgili hem de gayet açıklayıcı ve yardımsever. Güler yüzlü ve nazik doktorumuza tekrar teşekkür ediyorum. 27-12-2019

..

Doktor hanım iyi bir doktor. Ancak online randevu saatlerini önemsemiyorlar. Online randevuları hep sona bırakıyorlar ve uzun uzun bekletiyorlar.Sonucta insanlar online randevu sistemini hastanede bekleme süresini minimuma indirebilmek için kullanıyorlar. 26-11-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. F Canlı Turan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. F Canlı Turan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan .Aydın Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Kriyoablasyon, Ozon Tedavisi, Oksimetre, Akupunktur Tedavisi, Böbrek ultrasonu alanlarında hizmet veriyor ve Mide Gribi (Viral Gastroenterit), Gluten Enteropatisi (Çölyak Hastalığı), Yakıcı Madde İçme (Korozif Özafajit, Yemek Borusu Yanığı), Sıvı Ve Elektrolit Bozuklukları, Psoriyazis (Sedef Hastalığı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. F Canlı Turan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Filiz Canlı Turan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. F Canlı Turan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.