Uzm. Dr. Fettah Eren, Konya, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Uzm. Dr.

Fettah Eren

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Konya

Epilepsi (Sara), Felç (İnme), Demans

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Ardıçlı Mh. 42250  Selçuklu, Konya
Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rşat..ay

Teşekkür ederim Sayın hocam 05-07-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Fettah Eren tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Şakak ve göz ağrısı

  Hocam merhabalar, yaklaşık 3 yıldır anksiyete tedavisi görüyorum, antidepresanlari kullandiktan bir süre sonra kesik uykularim oldu, yani gece ve sabaha karşı 2-3 kez uyanıp uyuyordum. kilo problemim var, tligliserid ve kolestrol'üm sınırın üzerinde. son 1-2 aydır şakaklarda ve göz kapakları, çukurl... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Fettah Eren

  Mehmet bey, tomografi tetkikiniz normal görünüyor. ancak tomografinin normal olması kişinin normal olduğu manasına gelmez. bu nedenle ayrıntılı muayene ve tetkik edilmek gerekir. nöroloji polikliniğine başvurun lütfen. sağlıkla kalın.

 • Babam hasta

  Hocam benim babam şuan selçuklu tıp fakültesi hastanesi nde yatıyor beyine pıhtı atmıştı nisan'da şimdi atma olmamış ama yurumede zorluk çekiyor ne olduğunu anlayamadık ben sizi tanıyorum siz beni tanimazziniz ama ben adres cafede 4 sene çalıştım sizi ordan tanıyorum mehmet abiden adınızı çok duydum... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Fettah Eren

  Meryem hanım, polikliniğimize başvurursanız gerekli tetkikler ve tedaviler konusunda yardımcı olabilirim. hasta ve tetkikleri bir bütün olarak değerlendirmek gerekiyor.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.