Doktorun Adresi

Yeni Baraj Mah., Hacı Ömer Sabancı Bulvarı, Hastaneler Cad., 01150 Seyhan/Adana  Adana
Adana Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ferit Eğriparmak Hakkında

Ferit Eğriparmak Kimdir?

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ferit Eğriparmak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ferit Eğriparmak Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

hat..TİMUR
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben Ferhat CANTİMUR öncelikle Ferit bey mutavazi ve alçak gönüllü biri tanı konusunda çok iyi ve başarılı biri 01-07-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. F Eğriparmak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. F Eğriparmak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ferit Eğriparmak ile anlaşmalı?
Ferit Eğriparmak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak Adana Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. F Eğriparmak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. F Eğriparmak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.