Uzm. Dr. Ferhat Yaman, Bursa, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Uzm. Dr. Ferhat Yaman

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Bursa

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Alaaddin, Hasta Yurdu Cd. No:31, 16040 Tophane/Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

yan..ilmen

Bizzat ameliyat oldum. El pratikliği olsun hastalarla ilgisi olsun çok iyiydi. Kendisinden çok memnun kaldım. Ameliyat sonrası her şey sanki bir rüyaydı, operasyon sonrasında en ufak hiçbir acı hissetmedim. Her şey için teşekkürler 20-03-2019

ullah..lik

1 Şubat tarihin de sayın Ferhat hocam Burun ameliyatı oldum, hem çok samimi, hem çok iyi, hem de çok ilgili. Ayrıca dalında en iyi doktorlardan birisi, hepinize tavsiye ediyorum. Hocama da emeği için teşekkürlerimi sunuyorum. 14-02-2018

ven..lik

Dİl üzerinde oluşan bir sertlik için gittim ve bir kaç dakikalık operasyonla dokuyu aldı. basit bir operasyon. Ferhat Bey'in hastaya yaklaşımı ve davranışları olması gereken bir doktor olduğunun göstergesi. Emin tavrı kendine olan özgüveni, bilgi ve tecrübesinin göstergesi. KBB rahatsızlığım olduğunda kesinlikle tercih edeceğim bir doktordur. 17-02-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ferhat Yaman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ferhat Yaman kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. F Yaman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ferhat Yaman için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. F Yaman şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ferhat Yaman ile anlaşmalı?
Ferhat Yaman kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ferhat Yaman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ferhat Yaman Bursa Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ferhat Yaman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ferhat Yaman Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ferhat Yaman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ferhat Yaman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ferhat Yaman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. F Yaman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ferhat Yaman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. F Yaman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.