Uzm. Dr. Fatma Köklü, Antalya, Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Fatma Köklü

Aile Hekimliği - Antalya

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ar Pedagog..a Oskay

Mesleğine aşık ve hakkiyla çalışıp aşırı ozveride bulunan en iyi uzman Dr.Fatma Köklü.kendisine sonsuz sevgiler 10-06-2019

ar Pedagog..a Oskay

Antalya da tatile hekimleri içerisinde kalite kimliği mesleki aşkı ile insancıl yönü ile en iyi uzman doktor diyebileceğim.muthis bir hekim kendisine çok teşekkür ediyorum.saglik Bakanlığı'nın böyle kalite hekimi idullendirmesini rica ediyorum. 10-06-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Fatma Köklü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Fatma Köklü kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. F Köklü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Fatma Köklü için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. F Köklü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fatma Köklü ile anlaşmalı?
Fatma Köklü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Fatma Köklü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Fatma Köklü Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Fatma Köklü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Fatma Köklü Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Fatma Köklü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Fatma Köklü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Fatma Köklü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. F Köklü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Fatma Köklü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. F Köklü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.