Uzm. Dr. Fatma Gülşah Kıran Gökçe, Eskişehir, Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Fatma Gülşah Kıran Gökçe

Aile Hekimliği - Eskişehir

Randevu Al Değerlendir

Adres

  , Eskişehir
Aile Hekimliği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Fatma Gülşah Kıran Gökçe tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Fatma Gülşah Kıran Gökçe kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. F Kıran Gökçe ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Fatma Gülşah Kıran Gökçe için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. F Kıran Gökçe şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fatma Gülşah Kıran Gökçe ile anlaşmalı?

Fatma Gülşah Kıran Gökçe kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Fatma Gülşah Kıran Gökçe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Fatma Gülşah Kıran Gökçe Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Fatma Gülşah Kıran Gökçe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Fatma Gülşah Kıran Gökçe Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Fatma Gülşah Kıran Gökçe için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Fatma Gülşah Kıran Gökçe muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Fatma Gülşah Kıran Gökçe hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. F Kıran Gökçe ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Fatma Gülşah Kıran Gökçe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. F Kıran Gökçe hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.