Uzm. Dr. Fatma Aydıner

Tıbbi Patoloji - Afyon Karahisar

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Yahşelli Köyü, 35660 Köyiçi/Menemen/İzmir  İzmir
İzmir Menemen Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fatma Aydıner Hakkında

Fatma Aydıner Kimdir?

Uzm. Dr. Fatma Aydıner, Tıbbi Patoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatma Aydıner, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fatma Aydıner Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Fatma Aydıner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Fatma Aydıner kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. F Aydıner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Fatma Aydıner için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. F Aydıner şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fatma Aydıner ile anlaşmalı?
Fatma Aydıner kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Fatma Aydıner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Fatma Aydıner İzmir Menemen Devlet HastanesiT.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Fatma Aydıner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Fatma Aydıner Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Fatma Aydıner için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Fatma Aydıner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Fatma Aydıner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. F Aydıner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Fatma Aydıner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. F Aydıner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.