Adres

Ovacık Mah., Ovacık, D-100 Karayolu No: 22, 41040 Başiskele/Kocaeli  Kocaeli
Akademi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..albant

Farzin bey gerek iş disiplini ve engin bilgi birikimi ve uzmanlığıyla gerekse de hastalarına karşı son derece ilgili ve nazik olması sebebiyle harika bir doktor ve harika bir insandır. 30-06-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Farzın Jam tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Farzın Jam kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. F Jam ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Farzın Jam için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. F Jam şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Farzın Jam ile anlaşmalı?

Farzın Jam kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Farzın Jam nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Farzın Jam Akademi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Farzın Jam hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Farzın Jam Kardiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Farzın Jam için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Farzın Jam muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Farzın Jam hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. F Jam ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Farzın Jam hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. F Jam hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.