Uzm. Dr. Faruk Tonga

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Amasya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kirazlıdere, 05200 Merkez/Amasya Merkez/Amasya  Amasya
Amasya Üni. - Sabuncuoğlu Şerefeddin Eği. Ve Araş. Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Faruk Tonga Hakkında

Faruk Tonga Kimdir?

Uzm. Dr. Faruk Tonga, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Faruk Tonga, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Dr.m.ülker Acil Yardım Ve Travmatoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 25.02.2000)

Faruk Tonga Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Faruk Tonga tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Faruk Tonga kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. F Tonga ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Faruk Tonga için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. F Tonga şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Faruk Tonga ile anlaşmalı?
Faruk Tonga kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Faruk Tonga nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Faruk Tonga Amasya Üni. - Sabuncuoğlu Şerefeddin Eği. Ve Araş. Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Faruk Tonga hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Faruk Tonga Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Faruk Tonga için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Faruk Tonga muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Faruk Tonga hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. F Tonga ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Faruk Tonga hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. F Tonga hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.