Uzm. Dr. Evrim Şenkal

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul
5.0

5.0

“Hocamızın Okan hastanesinde çocuklarımızın doktoruydu.Şimdi Göztepe EAH gene gidiyoruz. Çok ilgili g...” Devamı

Uzm. Dr. Evrim Şenkal

Uzm. Dr. Evrim Şenkal, 06.03.1979 tarihinde Samsun'da doğdu. İköğrenimini 1986 ile 1990 yılları arasında Samsun'da Gülsüm Sami Kefeli İlköğretim Okulu'nda, lise öğrenimini ise 1991 ile 1998 yılları arasında Samsun Anadolu Lisesi'nde tamamladı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlayan Dr. Şenkal, 2004 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını aldı ve ardından 2005 yılında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasına başladı, 2010 yılında ise ihtisas eğitimini tamamlayarak uzman doktor unvanını aldı.

İhtisas eğitimini tamamlamasının ardından 2010 ile 2014 yılları arasında Çarşamba Devlet Hastanesi'nde uzman doktor olarak görev alan Dr. Şenkal, 2014 ile 2015 yılları arasında ise Medipol Üniversitesi Hastanesi'nde görev aldı.

Dr. Şenkal'ın, ulusal ve uluslararası bilimsel hakemli dergilerde yayınlanan çok sayıda makalesi, sunulan ve bildiri kitabına basılan bildirileri bulunmaktadır. Ayrıca 2011 ile 2012 yılları arasında Yenidoğan Yoğun Bakım Kursu'na, 2013 yılında Yenidoğan İşitme Tarama Programı Uygulayıcı Eğitimi'ne, 2014 yılında Çocuklarda İleri Yaşam Desteği Kursu'na ve 2015 yılında Deney Hayvanları Kullanımı Kursu'na katılmış ve sertifikalar almıştır.

Dr. Şenkal, Türk Tabibler Birliği, Türk Pediatri Derneği, Milli Pediatri Derneği ve European Academy of Allergology and Clinical İmmunology üyesidir. Evlidir ve ileri derecede İngilizce bilmektedir.

Okan Üniversitesi Hastanesi
Aydınlı Yolu Cad. Aydemir Sok. No: 2 Tuzla/İstanbul
Hizmetler
Kalp kateterizasyonu Çocuk beslenme Prematürite Çocuk beslenme bozuklukları izleme Apgar skoru Devamı

Hakkında

Uzm. Dr. Evrim Şenkal, 06.03.1979 tarihinde Samsun'da doğdu. İköğrenimini 1986 ile 1990 yılları arasında Samsun'da Gülsüm Sami Kefeli İlköğretim Okulu'nda, lise öğrenimini ise 1991 ile 1998 yılları arasında Samsun Anadolu Lisesi'nde tamamladı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlayan Dr. Şenkal, 2004 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını aldı ve ardından 2005 yılında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasına başladı, 2010 yılında ise ihtisas eğitimini tamamlayarak uzman doktor unvanını aldı. Devamı

İlgi Alanları

Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HG
Hak*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hocamızın Okan hastanesinde çocuklarımızın doktoruydu.Şimdi Göztepe EAH gene gidiyoruz. Çok ilgili güven veren güleryüzlü bir doktor.

TB
Tül*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Evrim hanım' a oğlumun takibi için gidiyorduk. Okan Üniv.Hastanesinden ayrıldıktan sonra İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine geçtiği için mesafe uzak olduğundan dolayı devam edemedik. Güleryüzlü,pozitif bir doktor. Cep telefonu ile mesaj yolu ile kendisini sorular sorup saat kaç olursa olsun dönüş yapması ekstra güven sağlıyordu. Yeni görevinde başarılar diliyorum.

Dal*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Evrim hanım kızımı doğduğundan beri takip ediyor. Kendisi gerçekten çok iyi bir doktor. Güleryüzlu ve pozitif yaklaşımıyla insana huzur veriyor. inanılmaz ilgili ve dikkatli. Sorduğum her soruya itina ile cevap verir. Onun gibi bir Pediatri doktorumuz olduğu icin çok şanslıyız.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Evrim Şenkal ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Evrim Şenkal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Evrim Şenkal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Evrim Şenkal Okan Üniversitesi Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Evrim Şenkal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Evrim Şenkal Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Kalp kateterizasyonu, Çocuk beslenme, Prematürite hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube