Doktorun Adresi (2)

Yeni, Cumhuriyet Cad., 01770 Karaisalı/Adana  Adana
Adana Karaısali Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Eser Köylüoğlu Hakkında

Eser Köylüoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Eser Köylüoğlu, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Eser Köylüoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Eser Köylüoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba ben SALİH YARAR eser KÖYLÜOGLU gibi bir Dr hastası olduğum için öncelikle kendimi şanslı hissediyorum ülkemizin hastasıyla bukadar ilgili alakadar olan Dr lara ihtiyacı var Rabbim ondan razı olsun 13-09-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Eser Köylüoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Eser Köylüoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Köylüoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Eser Köylüoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Köylüoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Eser Köylüoğlu ile anlaşmalı?
Eser Köylüoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Eser Köylüoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Eser Köylüoğlu Adana Karaısali Devlet HastanesıÇukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Eser Köylüoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Eser Köylüoğlu Üroloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Eser Köylüoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Eser Köylüoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Eser Köylüoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Köylüoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Eser Köylüoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Köylüoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.