Doktorun Adresi

Sarıgüllük, 25 Aralık Devlet Hst., 27060 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep 25 Aralik Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Esat Murat Akçayöz Hakkında

Esat Murat Akçayöz Kimdir?

Uzm. Dr. Esat Murat Akçayöz, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Esat Murat Akçayöz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Esat Murat Akçayöz Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..muş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok ilgili ve işini çok iyi yapan bir doktor. Böbrekten ameliyat olmuştum, eli çok hafif. Allah razı olsun kendisinden. Başarıların devamını diliyorum hocam. Osman DURMUŞ 23-05-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Esat Murat Akçayöz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Esat Murat Akçayöz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Akçayöz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Esat Murat Akçayöz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Akçayöz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Esat Murat Akçayöz ile anlaşmalı?
Esat Murat Akçayöz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Esat Murat Akçayöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Esat Murat Akçayöz Gazıantep 25 Aralik Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Esat Murat Akçayöz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Esat Murat Akçayöz Üroloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Esat Murat Akçayöz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Esat Murat Akçayöz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Esat Murat Akçayöz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Akçayöz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Esat Murat Akçayöz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Akçayöz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.