Uzm. Dr. Ertuğrul Temur, İzmir, Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Ertuğrul Temur

Aile Hekimliği - İzmir

Kolesterol Yüksekliği (Hiperkolesterolemi), Kas Ağrısı, Doğum Kontrol

Takvim talep et

Doktorun Adresi

  Balçova, İzmir
Balçova Toplum Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ertuğrul Temur Hakkında

Ertuğrul Temur Kimdir?

Uzm. Dr. Ertuğrul Temur, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ertuğrul Temur, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ertuğrul Temur kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Temur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ertuğrul Temur için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Temur şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ertuğrul Temur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ertuğrul Temur Balçova Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ertuğrul Temur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ertuğrul Temur Aile Hekimliği, uzmanıdır. Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Aşılama(immünizasyon), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Immunizasyon(aşılama), Aile ve Çocuk Danışmanlığı alanlarında hizmet veriyor ve Kolesterol Yüksekliği (Hiperkolesterolemi), Kas Ağrısı, Doğum Kontrol, Yaşlı Takibi, Aile Terapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ertuğrul Temur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ertuğrul Temur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ertuğrul Temur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Temur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ertuğrul Temur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Temur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.