Uzm. Dr. Ertan Okay

Radyoloji - Bursa
5.0

Genel Radyoloji, Gebelik doppler, 4 boyutlu gebelik ultrasonu

5.0

“Doktor bey gerçekten işine hakim. Meme us ve mamografi için gittim . Memede kitle şüphesi ile doktor...” Devamı

Uzm. Dr. Ertan Okay

TOMOKAY 2000 yılında Bursa'da kuruldu.
2005 yılında  Gemlik'te TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme Merkezi açıldı.
2016 yılında Bursa'da TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme Merkezi hizmete girdi.
İsmini Tomografi cihazının "Tomo"su ve kurucu Dr. Ertan Okay'ın "Okay" ından almaktadır. 

 

TOMOKAY'ı sizin için özenle hazırladık. Bursa'nın kalbinde, ferah mekanlar, ücretsiz otopark, yüksek teknoloji görüntüleme cihazları, güleryüzlü personel ve uzman doktor hizmetinizdedir.

Vizyonumuz: Hastaların her şeyden öne konulduğu, en iyi ve güler yüzlü hizmeti veren bir merkez olmak.
 
Misyonumuz: İyi bir takım çalışmasıyla, kaliteli, yaratıcı, hasta merkezli ve beklentilerin çok üstünde bir hizmet sağlamak.

Kaliteli Görüntüleme:
Herhangi bir hastalığın teşhisi için TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme Merkezinden daha ötesine bakmanıza gerek yok. Uzman Radyoloğumuz, sertifikalı Teknikerler, hasta sağlığına olan duyarlılığımız, kesin sonuç veren teşhislerimiz, TOMOKAY Tıbbi Görüntülemeyi Bölgemizdeki ve Ülkemizdeki en gelişmiş, en iyi merkezlerden biri yapmaktadır.
 
Kaliteyi Ölçmek: 
Kalite birçok şekilde tanımlanabilir. Biz hastalarımızın güvenli bir ortamda doğru bir tanı almalarını sağlamak için kalite standartlarımızı en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Bu kalitenin ölçümü için; hastaların ve sevk eden doktorların memnuniyeti, çalışan elemanların akreditasyonları, son teknoloji görüntüleme cihazları, kesin ve doğru teşhisler önemli yer tutmaktadır.

Bazı hasta yorumları:
• "Bu merkez bölgede gittiğim en iyi merkezdi."
• "Hızlı ve harika bir atmosfer ile arkadaş canlısı personel."
• "Deneyimli personel, cana yakın bir Doktor ve ülke çapında adından söz ettirecek bir merkez. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi hizmet."
• "Çocuğumuza kalça çıkığı teşhisi koydular,gittiğimiz Prof. teşhisin doğruluğundan şüphelendi, TOMOKAY'a gönderdir. Ayrıntılı kalça ultrasonu yapan Uzman Dr. Ertan Okay bebeğimizin normal olduğunu söyleyince o kadar sevindik ki anlatamam. Çok çok teşekkürler."
• "Ben de TOMOKAY Görüntüleme Merkezinden çok memnunum."
• "Biyopsiden korkuyordum, bu kadar kolay ve ağrısız olacağını tahmin etmemiştim, 15 dakika içinde bitti!"
• "Çocuğum iki haftadır hasta, gitmediğimiz doktor kalmadı. Nihayet TOMOKAY'da Renkli ultrason yaptırdık, çocuğumuzun apandisit olduğu teşhis edildi. Çok şükür ameliyat olduk ve iyileştik. Dr. Ertan beye çok teşekkür ederiz."

Görüşlerinizi daha sık duymak isteriz. Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşmak için email adresimiz, facebook ve twitter hesaplarımızdan bize ulaşın.
 
Tesis ve Ekipman Akreditasyonları:
En iyi hekim ve personelin seçilmesi, kalitemizin sadece bir parçasıdır. Biz en son teknolojiye yatırım yaptık. Hastalarımıza iyi hizmet sağlamaya, kaliteli görüntüleme yapmaya ve daha iyi sonuçlar elde etmeye kararlıyız.
 
Merkezimiz ve tüm ekipmanlarımız ISO 9001 kalite belgesiyle onaylanmış olup halkımıza hizmet vermeyi sürdürmektedir.
 
Aynı zamanda siz hastalarımızı radyasyonun zararlı etkilerinden korumak için radyasyona maruz kalmayı en aza indirme kuralımız var. Film çekimlerinde mümkün olan en düşük doz radyasyonu kullanıyoruz.
 
Daha fazla bilgi için ve bu konudaki gelişmeler için Twitter ve Facebook üzerinden TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme’ni takip edebilirsiniz.

TOMOKAY TIBBi GÖRÜNTÜLEME KLİNİĞİ
Odunluk Mah. Akpınar Cad. No: 9/C KIZILAY PLAZA Nilüfer/Bursa
Hizmetler
4 boyutlu ultrason Abdominal ultrasonografi Boyun ultrasonu Doppler ultrason Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu Devamı

Hakkında

TOMOKAY 2000 yılında Bursa'da kuruldu.
2005 yılında  Gemlik'te TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme Merkezi açıldı.
2016 yılında Bursa'da TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme Merkezi hizmete girdi.
İsmini Tomografi cihazının "Tomo"su ve kurucu Dr. Ertan Okay'ın "Okay" ından almaktadır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Genel Radyoloji Gebelik doppler 4 boyutlu gebelik ultrasonu Voiding Sistoüretrografi (İşeme Filmi) Üretrografi (Üretra Filmi) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NC
Nih*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktor bey gerçekten işine hakim. Meme us ve mamografi için gittim . Memede kitle şüphesi ile doktorum yönlendirdi. Detaylı inceler ve çok iyi bir radyologtur demişti. Gerçekten öyle. Ultrason yaparken her adımda açıklama yaparak endişelerimi giderdi . Kendisine çok teşekkür ediyorum.

ŞK
Şey*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ertan beyi internette doktor arayışı yaparken buldum, malum hamilelik döneminde biraz fazla hassas olunuyor ve ben fazlasıyla ince eleyip sık dokuyan biri olduğum için Ertan beyi seçmiş olmak beni gerçekten memnun bıraktı. Biraz korku biraz merakla gittiğim klinikten gerçekten ama gerçekten çok çok çok memnun ayrıldım, ayrıca personelide bir o kadar güler yüzlü ve ilgili. Doktor olarak ; kesinlikle görüp görebileceğiniz en ilgili , en tatlı dilli ve sabırlı doktor işini gerçekten incelikle yaptığını söyleyebilirim.. Ertan beye tekrar çok teşekkür ederim:) Gerek İlgi , gerek bilgisiyle bizi kendisine gerçekten hayran bıraktı, işlemden önce stresim vardı her anne gibi biraz korkuyla gitmiştim, ama Ertan bey bunu en aza indirmek deil tamamen yok etmeyi başaran tek doktor oldu diyebilirim. Bursa’da detaylı ultrason arayan tüm anne adaylarına hiç düşünmeden Ertan beyi tercih etmelerini iletmek istiyorum başka bir uzman aramalarına gerçekten gerek yok....

CK
Cvi*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hsg filmi için gitmiştim dr ertan bey ve asiatanı benimle çok ilgilendi çok güleryüzlü ve pozitiftiler çok memnun kaldım böyle güzel bir verdiğiniz için teşekkürler...

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ertan Okay ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Ertan Okay için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Ertan Okay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ertan Okay TOMOKAY TIBBi GÖRÜNTÜLEME KLİNİĞİ bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Ertan Okay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Ertan Okay Radyoloji uzmanıdır. Genel Radyoloji, Gebelik doppler, 4 boyutlu gebelik ultrasonu alanlarında hizmet veriyor ve 4 boyutlu ultrason, Abdominal ultrasonografi, Boyun ultrasonu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube