Uzm. Dr. Ertan Okay

Radyoloji - Bursa

Temel Yöntemler, Kontrast Maddeler, Kas-Iskelet Sistemi Radyolojisi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Odunluk Mah. Akpınar Cad. No: 9/C KIZILAY PLAZA  Nilüfer, Bursa
TOMOKAY TIBBi GÖRÜNTÜLEME KLİNİĞİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ertan Okay Hakkında

Ertan Okay Kimdir?

TOMOKAY 2000 yılında Bursa'da kuruldu.
2005 yılında  Gemlik'te TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme Merkezi açıldı.
2016 yılında Bursa'da TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme Merkezi hizmete girdi.
İsmini Tomografi cihazının "Tomo"su ve kurucu Dr. Ertan Okay'ın "Okay" ından almaktadır. 

 

TOMOKAY'ı sizin için özenle hazırladık. Bursa'nın kalbinde, ferah mekanlar, ücretsiz otopark, yüksek teknoloji görüntüleme cihazları, güleryüzlü personel ve uzman doktor hizmetinizdedir.

Vizyonumuz: Hastaların her şeyden öne konulduğu, en iyi ve güler yüzlü hizmeti veren bir merkez olmak.
 
Misyonumuz: İyi bir takım çalışmasıyla, kaliteli, yaratıcı, hasta merkezli ve beklentilerin çok üstünde bir hizmet sağlamak.

Kaliteli Görüntüleme:
Herhangi bir hastalığın teşhisi için TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme Merkezinden daha ötesine bakmanıza gerek yok. Uzman Radyoloğumuz, sertifikalı Teknikerler, hasta sağlığına olan duyarlılığımız, kesin sonuç veren teşhislerimiz, TOMOKAY Tıbbi Görüntülemeyi Bölgemizdeki ve Ülkemizdeki en gelişmiş, en iyi merkezlerden biri yapmaktadır.
 
Kaliteyi Ölçmek: 
Kalite birçok şekilde tanımlanabilir. Biz hastalarımızın güvenli bir ortamda doğru bir tanı almalarını sağlamak için kalite standartlarımızı en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Bu kalitenin ölçümü için; hastaların ve sevk eden doktorların memnuniyeti, çalışan elemanların akreditasyonları, son teknoloji görüntüleme cihazları, kesin ve doğru teşhisler önemli yer tutmaktadır.

Bazı hasta yorumları:
• "Bu merkez bölgede gittiğim en iyi merkezdi."
• "Hızlı ve harika bir atmosfer ile arkadaş canlısı personel."
• "Deneyimli personel, cana yakın bir Doktor ve ülke çapında adından söz ettirecek bir merkez. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi hizmet."
• "Çocuğumuza kalça çıkığı teşhisi koydular,gittiğimiz Prof. teşhisin doğruluğundan şüphelendi, TOMOKAY'a gönderdir. Ayrıntılı kalça ultrasonu yapan Uzman Dr. Ertan Okay bebeğimizin normal olduğunu söyleyince o kadar sevindik ki anlatamam. Çok çok teşekkürler."
• "Ben de TOMOKAY Görüntüleme Merkezinden çok memnunum."
• "Biyopsiden korkuyordum, bu kadar kolay ve ağrısız olacağını tahmin etmemiştim, 15 dakika içinde bitti!"
• "Çocuğum iki haftadır hasta, gitmediğimiz doktor kalmadı. Nihayet TOMOKAY'da Renkli ultrason yaptırdık, çocuğumuzun apandisit olduğu teşhis edildi. Çok şükür ameliyat olduk ve iyileştik. Dr. Ertan beye çok teşekkür ederiz."

Görüşlerinizi daha sık duymak isteriz. Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşmak için email adresimiz, facebook ve twitter hesaplarımızdan bize ulaşın.
 
Tesis ve Ekipman Akreditasyonları:
En iyi hekim ve personelin seçilmesi, kalitemizin sadece bir parçasıdır. Biz en son teknolojiye yatırım yaptık. Hastalarımıza iyi hizmet sağlamaya, kaliteli görüntüleme yapmaya ve daha iyi sonuçlar elde etmeye kararlıyız.
 
Merkezimiz ve tüm ekipmanlarımız ISO 9001 kalite belgesiyle onaylanmış olup halkımıza hizmet vermeyi sürdürmektedir.
 
Aynı zamanda siz hastalarımızı radyasyonun zararlı etkilerinden korumak için radyasyona maruz kalmayı en aza indirme kuralımız var. Film çekimlerinde mümkün olan en düşük doz radyasyonu kullanıyoruz.
 
Daha fazla bilgi için ve bu konudaki gelişmeler için Twitter ve Facebook üzerinden TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme’ni takip edebilirsiniz.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Temel Yöntemler
 • Kontrast Maddeler
 • Kas-Iskelet Sistemi Radyolojisi
 • Sindirim Sistemi Radyolojisi
 • Karaciğer Safra Yolları Pankreas Görüntüleme
Tedaviler
 • 4 boyutlu ultrason
 • Abdominal ultrasonografi
 • Boyun ultrasonu
 • Doppler ultrason
 • Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu

Ertan Okay Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

yma..ay
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ertan beyi internette doktor arayışı yaparken buldum, malum hamilelik döneminde biraz fazla hassas olunuyor ve ben fazlasıyla ince eleyip sık dokuyan biri olduğum için Ertan beyi seçmiş olmak beni gerçekten memnun bıraktı. Biraz korku biraz merakla gittiğim klinikten gerçekten ama gerçekten çok çok çok memnun ayrıldım, ayrıca personelide bir o kadar güler yüzlü ve ilgili. Doktor olarak ; kesinlikle görüp görebileceğiniz en ilgili , en tatlı dilli ve sabırlı doktor işini gerçekten incelikle yaptığını söyleyebilirim.. Ertan beye tekrar çok teşekkür ederim:) Gerek İlgi , gerek bilgisiyle bizi kendisine gerçekten hayran bıraktı, işlemden önce stresim vardı her anne gibi biraz korkuyla gitmiştim, ama Ertan bey bunu en aza indirmek deil tamamen yok etmeyi başaran tek doktor oldu diyebilirim. Bursa’da detaylı ultrason arayan tüm anne adaylarına hiç düşünmeden Ertan beyi tercih etmelerini iletmek istiyorum başka bir uzman aramalarına gerçekten gerek yok.... 04-01-2019

e..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hsg filmi için gitmiştim dr ertan bey ve asiatanı benimle çok ilgilendi çok güleryüzlü ve pozitiftiler çok memnun kaldım böyle güzel bir verdiğiniz için teşekkürler... 09-11-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ertan Okay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ertan Okay Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kranial mr

  Hocam merhaba, aşağıdaki maddelerdeki şikayetlerden muzdaribim ve nöroloğum geçtiğim ay bir mr çektirdi. mr sonuçlarım da aşağıdaki linkin içinde. yardımınızı ve düşüncelerinizi istirham ederim. saygılarımla... (yaş:17) -titreme -uyuşma ve karıncalanma -konuşmanın akıcılığında bozulma -aşiri... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ertan Okay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.