Uzm. Dr. Erol Önal

Genel Cerrahi - Balıkesir

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Paşaalanı Mahallesi Cevdet Demiray Caddesi 128. Sokak No:11/a, Paşa Alanı, Paşaalanı, 10030 Balıkesir Merkez/Balıkesir  Balıkesir
Özel Sevgi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erol Önal Hakkında

Erol Önal Kimdir?

Uzm. Dr. Erol Önal, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Erol Önal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Erol Önal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Erol Önal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Erol Önal kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Önal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erol Önal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Erol Önal Özel Sevgi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Erol Önal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Erol Önal Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Erol Önal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Erol Önal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erol Önal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Önal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Erol Önal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Önal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.