Doktorun Adresi

Konya Eğitim ve Araştırma Hst., 42090 Meram/Konya  Konya
Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erol Okumuş Hakkında

Erol Okumuş Kimdir?

Uzm. Dr. Erol Okumuş, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Erol Okumuş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Erol Okumuş Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 4)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

z..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın hocamız annemizi göbek fıtığından ameliyat etti. Ameliyat sonrası da neredeyse iki gün de bir muayene edip durumunu kontrol etti. Hala da devam ediyor. Doktor Erol Okumuş bey'den Allah razı olsun özverili çalışıyor. Neredeyse her muayene de 1 saate yakın bir süre ilgileniyor. Aile olarak memnunuz umarız annemiz de bir an önce düzelir. Henüz kendini tam toparlayamadı sizlerden de dua bekliyoruz. 24-11-2017

UP..KKAYA

ALLAH SELAMET VERSIN.ÖZVERİLİ. IYI. Bİ DOKTOR. 31-01-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Erol Okumuş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Erol Okumuş kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Okumuş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erol Okumuş için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Okumuş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erol Okumuş ile anlaşmalı?
Erol Okumuş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Erol Okumuş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Erol Okumuş Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Erol Okumuş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Erol Okumuş Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Erol Okumuş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Erol Okumuş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erol Okumuş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Okumuş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Erol Okumuş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Okumuş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.