Uzm. Dr. Ergi Hysi, İstanbul, Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Ergi Hysi

Göğüs Hastalıkları - İstanbul

Akciğer Kanseri, Horlama, Pulmoner Tromboemboli

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ergi Hysi Hakkında

Ergi Hysi Kimdir?

Uzm.Dr.Ergi Hysi, lisans öncesi eğitimini bitirdikten sonra, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tamamlayıp Göğüs Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzm.Dr.Ergi Hysi, İstanbul Bahçelievler'de bulunan Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

  • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ergi Hysi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ergi Hysi kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Hysi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ergi Hysi için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Hysi şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ergi Hysi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ergi Hysi Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ergi Hysi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ergi Hysi Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Ağır koah, Venöz dupleks ultrasonografisi, Zatürre tanı ve tedavi, Servikal mediastinoskopi, Sigara Bırakma Testi alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Kanseri, Horlama, Pulmoner Tromboemboli, Nefes Darlığı, Amfizem tedavisinde valf tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ergi Hysi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ergi Hysi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ergi Hysi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Hysi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ergi Hysi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Hysi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.