Uzm. Dr. Erdoğan Kutluay, İzmir, Ortopedi ve Travmatoloji

Uzm. Dr. Erdoğan Kutluay

Ortopedi ve Travmatoloji - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a ..lan

Bence bozyaka hastanesinin en iyi en hümanist en güler yüzlü doktoru Çetmen esra ceylan 14-12-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Erdoğan Kutluay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Erdoğan Kutluay kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Kutluay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erdoğan Kutluay için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Kutluay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erdoğan Kutluay ile anlaşmalı?
Erdoğan Kutluay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Erdoğan Kutluay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Erdoğan Kutluay T.c. Sağ. Bak. İzmirgüney Bölg. Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilimleri Üni. Bozyaka Eğit.arşt.hast. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Erdoğan Kutluay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Erdoğan Kutluay Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Erdoğan Kutluay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Erdoğan Kutluay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erdoğan Kutluay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Kutluay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Erdoğan Kutluay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Kutluay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.