Uzm. Dr. Erdem Gönüllü, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Erdem Gönüllü

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Otozomal Resesif Polikistik Böbrek Hastalığı, Enfeksiyonlu Yara, Kulak İltihabı

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Vedat Günyol Cad. No:28  Ataşehir, İstanbul
Memorial Ataşehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Erdem Gönüllü Kimdir?

Uzm. Dr. Erdem Gönüllü, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Erdem Gönüllü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Erdem Gönüllü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Erdem Gönüllü kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. E Gönüllü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erdem Gönüllü için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. E Gönüllü şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erdem Gönüllü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Erdem Gönüllü Memorial Ataşehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Erdem Gönüllü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Erdem Gönüllü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Transözofageal ekokardiyografi (töe), Çocukta gelişimi izleme, Aşı takibi, Prematürite, Büyüme takibi alanlarında hizmet veriyor ve Otozomal Resesif Polikistik Böbrek Hastalığı, Enfeksiyonlu Yara, Kulak İltihabı, Gitelman Sendromu, Prematüre Doğum hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Erdem Gönüllü için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Erdem Gönüllü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Erdem Gönüllü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. E Gönüllü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Erdem Gönüllü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. E Gönüllü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.