Uzm. Dr. Erdal Erginer

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul
5.0

İnce Glomeruler Bazal Membran Hastalığı, Krup, Sık Tekrarlayan Enfeksiyon

5.0

“Erdal Bey'e öncelikle teşekkür ederiz. Kendisi alanında oldukça başarılı bir profesyonel. 3 Senedir ...” Devamı

Cocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı
Reşitpaşa Cad.No:47/2 Avcılar/İstanbul
Hizmetler
Aile ve çocuk danışmanlığı Büyüme hormonu testi Çocuk beslenme bozuklukları Çocuk beslenme Çocuk beslenme bozuklukları izleme Devamı

İlgi Alanları

İnce Glomeruler Bazal Membran Hastalığı Krup Sık Tekrarlayan Enfeksiyon Üşütme Renal Tübüler Asidoz Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BE
Bay*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Cocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı

Erdal Bey'e öncelikle teşekkür ederiz. Kendisi alanında oldukça başarılı bir profesyonel. 3 Senedir oğlumu kendisi kontrol ediyor. Oğlum severek ve korkmayarak gidiyor kendisine. Şu ana kadar hiçbir problem yaşamadık. Geri dönüş konusunda da oldukça duyarlı. Tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Nes*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Erdal Bey, doktordan ötedir bizim için ailemizden biri gibi her gittiğimizde ilgi ve alakası hep aynıdır.. 6 yıl önce kızım doğduğunda gittim oğlum 4 yaşındaydı geçmeyen boğaz enfeksiyonu sürekli verilen serumlar antibiyotikler Erdal Bey'in ilk muayenede PFAPA teşhisi ile kabusa dönen ateşli hastalık bizim için artık ne yapacağımızı bildiğimiz bir sürece dönüştü, 7 yaşına geldiğinde bitecek dedi ve bitti çok şükür.. Her zaman bir telefon uzağımızda olan doktorumuz hep var olun 🙏

AA
ANI*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce
Cocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı

Aile hekimi hemşiresi Levent Bey'in referansı ile erdal beyle tanıştık ve çocugunuzu gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz bir hekim.Psikolojik olarak rahatlatan,dinleyen her türlü bilgiyi yüzyüze olsun telefonda olsun veren alanında profesyonel bir doktor.İlaç kullandırmayı sevmez.Bizi tekrar tekrar gereksiz muayenelere çağırıp yıpratan sürekli para için tahlil yaptıran ve hiçbir faydası olmayan hastahanelerden kurtaran kişidir kendisi.Çocugumuz 1 yaşında ve iyi ki tanışımışız diyeceğimiz nadir insanlardandır.Yanındaki 2 hanımefendiyi de atlamamak gerek.Çok nazik ve yardımsever insanlar. ( Kuzey İbrahimin Ailesi )

ST
Sev*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

En harika doktor gözümüz kapalı çocuklarımızı emanet ediyoruz iyi ki varsın Erdal hoca Masal Ekim & mila turna

ST
Sev*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktor demek az kalır herkesin şansı Erdal hoca 2 kızımın da doktoru samimi güleryüzlü canımız doktor gözümüz kapalı çocuklarımızı emanet ettiğimiz

DP
DİL*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Öncelikle buradan Erdal bey'e sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum Erdal bey hekimlikten'de öte çok iyi ilgili naif bir insan hekimliğine zaten söylenecek hiç bir söz yok özellikle çocuğunuzdan önce siz rahatlıyorsunuz psikolojik olarak diyeceğim o ki gözünüz kapalı çocuklarınızı emanet edebileceğiniz tek doktor Allah'ım hayırlı sağlıklı uzun ömür versin. Biz ailecek cocuklarımızı Erdal beyle büyüttük hiç bir zaman bizden ilgisini ve bilgisini esirgemedi Allah ondan razı olsun ( TUĞÇE POLAT VE AİLESİ ) iyiki varsınız hocam.

Mk
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İyi bir doktor ilgili

DG
Der*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tüm doktorların ölecek yaşamaz dediği oğlumu imza atıp hastaneden çıkarıp Erdal beye götürdük. Ilgisi bilgisi sabrı mücadelesi iyi niyeti gülen yüzü hep bize güç verdi. Oğlum şimdi Erdal bey sayesinde 17 yaşında. Ne kadar dua etsem az. Ne söylesem yetmez. Gözü kapalı çocuklarınızı emanet edin. Yiğenim de O'nunla büyüdü. Bizim mucizemiz oldu. Iyi ki rastladı yolumuz binlerce kez teşekkürler.

MA
Meh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Arkadasimin tavsiyesiyle gittim oglumda cok zorlanmistim ama kizimda erdal bey sayesinde cok rahatiz aradigimiz her an ilgilenir cok tesekkurler mirayin annesi

ÖA
ÖZL*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

2 kızımın doktoru.İhtiyacımız olduğu her anda yardımlarını ve tecrübelerini bizden eksik etmedi. Hala ihtiyacımız olup aradığımızda tüm samimiyetiyle yardım etmeye çalışıyor.Sayesinde 20 ve 14 yaşında sağlıklı çocuklara sahibim. Buradan 20 senedir bizden yardımlarını esirgemediği ve zorlu zamanlarında çocuklarım için gösterdiği çaba ve emek için teşekkür ve minnetlerimi bildirmek isterim.İyi ki varsınız. Teşekkürler. Saygılar. ÖZLEM AYDEMİR-İREM GÜLCE VE ECEM ÇAĞLA AYDEMİR'İN ANNELERİ.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Erdal Erginer ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Erdal Erginer için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Erdal Erginer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Erdal Erginer Cocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Erdal Erginer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Erdal Erginer Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanıdır. İnce Glomeruler Bazal Membran Hastalığı, Krup, Sık Tekrarlayan Enfeksiyon alanlarında hizmet veriyor ve Aile ve çocuk danışmanlığı, Büyüme hormonu testi, Çocuk beslenme bozuklukları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube