Uzm. Dr. Enis Özcan

Ortopedi ve Travmatoloji - Çanakkale

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Merkez, İsmetpaşa, 17100 Çanakkale Merkez/Çanakkale  Çanakkale
Çanakkale Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Enis Özcan Hakkında

Enis Özcan Kimdir?

Uzm. Dr. Enis Özcan, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Enis Özcan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Enis Özcan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Enis Özcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Enis Özcan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Özcan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Enis Özcan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Özcan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Enis Özcan ile anlaşmalı?
Enis Özcan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Enis Özcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Enis Özcan Çanakkale Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Enis Özcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Enis Özcan Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Enis Özcan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Enis Özcan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Enis Özcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Özcan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Enis Özcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Özcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.