Uzm. Dr. Engin Korkutan

Aile Hekimliği - Çanakkale

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Engin Korkutan Hakkında

Engin Korkutan Kimdir?

Uzm. Dr. Engin Korkutan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Engin Korkutan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Engin Korkutan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Engin Korkutan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Engin Korkutan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Korkutan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Engin Korkutan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Korkutan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Engin Korkutan ile anlaşmalı?
Engin Korkutan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Engin Korkutan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Engin Korkutan Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Engin Korkutan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Engin Korkutan Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Engin Korkutan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Engin Korkutan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Engin Korkutan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Korkutan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Engin Korkutan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Korkutan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.