Doktorun Adresi

Sefaköy mah No:11 34303, Atakent, Turgut Özal Blv, 34307 Küçükçekmece/İstanbul  İstanbul
İstanbul Mehmet Akıf Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(Y)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ender Öner Hakkında

Ender Öner Kimdir?

Uzm. Dr. Ender Öner, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ender Öner, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ender Öner Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..eroğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Herşey için çok teşekkür ediyorum! 30-10-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ender Öner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ender Öner kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Öner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ender Öner için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Öner şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ender Öner ile anlaşmalı?
Ender Öner kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ender Öner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ender Öner İstanbul Mehmet Akıf Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(Y) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ender Öner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ender Öner Kardiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ender Öner için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ender Öner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ender Öner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Öner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ender Öner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Öner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.