Uzm. Dr. Emsal Şan

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - İstanbul

Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Çocuk Ve Ergen Psikolojisi, Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı

Randevu Al 0 (850) 474 37 27 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Maske kullanımı zorunludur.

Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Doktorun Adresi

Caddebostan Mahallesi Plaj yolu Sokak. No:8/3  Kadıköy, İstanbul
Uzm. Dr. Emsal Şan Muayehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi İkram Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT

Emsal Şan Hakkında

Emsal Şan Kimdir?

Uzm. Dr.Emsal Şan lise öğrenimin ardından, 2010 yılında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2012-2016 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Uzmanlık tezini Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu tanısı almış çocuk ve ergenlerde sosyal biliş konusu üzerine yazmıştır. 2014 yılında ‘DEHB tanısı konan ergenlerin sosyal bilişsel becerilerinin değerlendirilmesi’ adlı proje ile Türkiye Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Derneği proje ödülüne layık görülmüştür.

Uzmanlık eğitimi sırasında İzmir Halime Odağ Vakfında psikanalitik kuramlar eğitimi alırken, eş zamanlı olarak psikanalitik yönelimli grup psikoterapisine katılmştır. Çalışmaları sırasında çocuklar ve ergenlerde bilişsel davranışçı psikoterapi ve 3. dalga psikoterapiler alanına ilgi duymaya başladığı için bu alanlarda kendini geliştirmek amacıyla; çocuk ve ergenlerde bilişsel davranışçı psikoterapi, Mindfulness temelli stres azaltma ve EMDR konularında eğitimler almıştır.

Danışanlarına daha fazla vakit ayırabilmek ve klinik uygulamalarında psikoterapiye ağırlık vermek adına İstanbul Kadıköy’de kendi ofisinde çocuk ve ergen ruh sağlığı alanında hizmet vermektedir. Türkiye Psikiyatri Derneği, Türkiye Çocuk ve Ergen Psikiyatri Derneği ve Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • Mersin Üniversitesi
Uzmanlık aldığı kurum
 • EGE ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Çocuk Psikiyatrisi - Genel
 • Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
 • Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı
 • Çocuk Gelişimi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Tedaviler
 • Bireysel terapi
 • Wisc-r-çocuklar için zeka testi
 • Psikofarmakolojik tedaviler
 • Otizm değerlendirme ölçeği
 • Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 37 27

Emsal Şan Değerlendirmeleri

Değerlendir
11 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

er..�ıstanlı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Son derece sabırlı, ilgili ve mesleğinde uzman bir doktor. 11-05-2021

yd..ahim
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok memnun kaldık, fazlasıyla ilgili ve zaman ayırıyor. 11-05-2021

ih..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yeğenimin yaşadığı sınav kaygısı ve uyku bozukluğu konularında hocamız bize destek oldu. Devam eden süreçte her zaman yanımızda olduğunu, danışabileceğimiz bir uzmanın olduğunu bilmek bizi rahatlattı. İlgisi, alanında uzmanlığı ve profesyonelliğinden ötürü Emsal Hoca'mıza çok teşekkür ediyorum. 08-05-2021

su..egör
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendisi her zaman çok ilgili, işindeki uzmanlığını bizlere hep yansıtan ve çok güvendiğimiz bir doktordur. Destekleri için çok teşekkür ederiz :) 07-05-2021

er..�kun
Zamanlama
İlgi
Ortam

Emsal Hoca'yı sosyal medya üzerinden bulduk. Kızımın pandemi dolayısıyla yaşadığı yalnızlık ve içine kapanıklık sorunlarını kısa sürede uzmanlığıyla çözüme kavuşturdu. Sorunlarımız minimuma inse de kendisinden destek almaya devam ediyoruz. Üstelik kendisi sorularımıza da bıkmadan, usanmadan cevap veriyor. :) Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. 04-05-2021

u..sal
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kızımın kaygılarının üstesinden gelmesine yardım eden doktorumuz iyi ki sizi tanımışız. 29-04-2021

gu..�kun
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendisi son derece ilgili ve uzman bir doktor. Onunla birlikte çok yol katettik. 18-04-2021

ze..yük
Zamanlama
İlgi
Ortam

Emsal Hoca'ya küçük oğlumun dikkatsizlik problemi üzerine başvurduk. Oldukça bilgili ve işin de uzman bir hekim sadece çocuğuma dair değil bizlere olan yaklaşımı da kendimizi rahat hissetmemize neden oldu. Çok teşekkür ederiz. 17-04-2021

a..�ıstanlı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Emsal hocama kızımızın ileri derecede mevcut olan dikkat eksikliği problemi için başvurduk. Kızımız yaşadığı problem sebebiyle derslerine odaklanamıyor, dikkati çabuk dağıldığı için başarı sağlayamıyor ve sosyal yaşamında sıkıntılar yaşıyordu. Tavsiye üzerine Emsal Hocama başvurduk ve tedavi sürecimiz başladı. 6 aydır tedavi ve terapi gören kızımızda dikkate değer iyileşmeler gözlemledik. Artık derslerinde ve sosyal yaşamında daha aktif ve başarılı. Özverili ve ilgili tavrı için kendisine teşekkür ediyoruz. 15-04-2021

t ..unay
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oğlumun terapisti olan Emsal Hanım'a karantina sürecinde çocuğumun yaşadığı kaygının üstesinden gelmesine yardım ettiği için teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldık. Benzer sorunlar yaşayan ebeveynlere tavsiye ederim. 14-04-2021

11 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emsal Şan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Emsal Şan Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Emsal Şan ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Emsal Şan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 37 27

Uzm. Dr. Emsal Şan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Emsal Şan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Emsal Şan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Emsal Şan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Emsal Şan Uzm. Dr. Emsal Şan Muayehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emsal Şan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Emsal Şan Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, uzmanıdır. Bireysel terapi, Wisc-r-çocuklar için zeka testi, Psikofarmakolojik tedaviler, Otizm değerlendirme ölçeği, Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi, Moxo Testi, Metropolitan okul olgunluğu testi, Emdr terapi, Dikkat testleri, Dikkat bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Çocuk Ve Ergen Psikolojisi, Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı, Çocuk Gelişimi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Emsal Şan için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Emsal Şan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emsal Şan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Emsal Şan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Emsal Şan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.