Doktorun Adresi

Kavaklıdere, Bestekar Sok. No:8, 06680 Çankaya/Ankara  Ankara
Özel Liv Hospıtal Ankara

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emre Gündoğdu Hakkında

Emre Gündoğdu Kimdir?

Uzm. Dr. Emre Gündoğdu, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Emre Gündoğdu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emre Gündoğdu Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nep..�an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Her konuda rahatlıkla danışabileceğiniz çok ilgili bir doktor. Sizi her daim dinler ve yardımcı olur. Eğer benim gibi cerrah fobiniz varsa mutlaka Emre hocamı tavsiye ederim. 23-07-2020

nep..�an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Her konuda rahatlıkla danışabileceğiniz çok ilgili bir doktor. Sizi her daim dinler ve yardımcı olur. Eğer benim gibi cerrah fobiniz varsa mutlaka Emre hocamı tavsiye ederim. 23-07-2020

ihsan..AN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dr Emre Beye Kasık ve göbek fıtık amaliyatımi yaptı gerek amaliyattan önce gerek amaliyattan sonra en küçük bir sıkıntı yaşamadım çok teşekkür ederim varsa bu ve buna benzer rahatsızlıklarınız gönül rahatlığıyla hocama gidenilirsiniz 04-07-2020

ge..raman
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hemoroit sorunu olanlar hiç çekinmeden, utanmadan sorunları anlatıp çözüm bulabilirler doktor bey çok ilgili Tavsiye ediyorum.. 03-07-2019

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emre Gündoğdu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Emre Gündoğdu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Gündoğdu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emre Gündoğdu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Emre Gündoğdu Özel Liv Hospıtal Ankara bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Emre Gündoğdu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Emre Gündoğdu Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Emre Gündoğdu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emre Gündoğdu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emre Gündoğdu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Gündoğdu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Emre Gündoğdu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Gündoğdu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.