Uzm. Dr. Emre Esen, Eskişehir, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Uzm. Dr. Emre Esen

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Eskişehir

Omurilik Sorunları, Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Romatizmaları

Randevu Al0 (850) 811 79 84Soru Sor

Doktorun Adresi

Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü-1 Cad. No:13. Yalçın Kılıçoğlu Plaza Kat:5 Ofis:48 26130  Tepebaşı, Eskişehir
Uzm. Dr. Emre Esen Özel Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Nakit

Emre Esen Hakkında

Emre Esen Kimdir?

Uzm. Dr. Emre Esen, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2005 yılında fakülte ''İkincilik Derecesi'' ile tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. Ayrıca 2003 yılında Tıp Eğitimi'nde gösterdiği başarılar nedeni ile ''Şeref Zileli Onur Ödülü'ne layık görülmüştür. Mezuniyetinin ardından 2008 yılına kadar Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Ana Bilim Dalı'nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmalarına devam etmiştir.

İhtisas eğitimini yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 2008 - 2013 yılları arasında Tamamlayarak Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı unvanı almış uzmanlık tezinde ise Fibromiyalji sendromunu ve egzersizin Fibromiyalji sendromu üzerinde etkilerini incelemiş ve 2013 yılında European Society of Physical & Rehabilitation Medicine tarafından düzenlenen “Avrupa Board Sınavı”nda ve Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği tarafından düzenlenen “Ulusal Yeterlilik Sınavı”nda başarılı olmuştur.

Uzm. Dr. Emre Esen, 2013 – 2019 yılları arasında Bilecik Devlet Hastanesi’nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak hasta kabulü yapmış bu süre içerisinde mezuniyet sonrası eğitim faaliyetlerine devam ederek başlıcaları Kas İskelet Sistemi Ultrasonografisi, Botox (Botulinum Toksini) Uygulamaları, PRP (Platelet Rich Plasma) Uygulamaları, Proloterapi Uygulamaları, Nöral Terapi Uygulamaları, Manuel Tıp Uygulamaları, Kinezyolojik Bantlama, Lönfödem Rehabilitasyonu olmak üzere çok sayıda eğitime katılmıştır.

2018 yılında TC Sağlık Bakanlığı bünyesinde düzenlenen Sertifikalı Eğitim Programlarına katılarak Akupunktur ve Mezoterapi Uygulayıcısı olmaya hak kazanmış olan Uzm. Dr. Emre Esen, mesleki çalışmalarına şu an Eskişehir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Omurilik Sorunları
 • Yürüme Analizi
 • Yumuşak Doku Romatizmaları
 • Tenovajinitler
 • Fasiitler

Tedaviler

 • Fizik tedavi
 • Fizik tedavi ve rehabilitasyon
 • Ortopedik rehabilitasyon
 • Tetik nokta enjeksiyonu
 • Manuel Terapi

Diplomalar ve Sertifikalar

Ödüller

 • Şeref Zileli Onur Ödülü (14.04.2003)
 • HÜTF Dönem İkinciliği (29.06.2005)

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 79 84

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ile..ateke

sistem üzerinden sormuş olduğum sorulara hiç gecikmeden gayet açıklayıcı bir şekilde bilgi vermesi ve ilgisi, alakası için sonsuz teşekkürler.. 11-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emre Esen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bel ağrısı mr rapor sonucu

  İyi günler doktor bey. bel ağrısı için emar çektirdim. rapor sonucunu yorumlar mısınız? masa başı bir işte çalışıyorum fazlaca oturuyorum. tavsiyeleriniz ne olur teşekkürler. lomber mr incelemesinde ; lomber lordoz düzleşmiştir. posterior vertebral hat düzgün ve kesintisiz olarak izlenmektedir. vert... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Emre Esen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bel ağrısı nedeniyle mr rapor sonucu

  İyi günler doktor bey. bel ağrısı şikayetiyle mr çektirdim çıkan rapor sonucunu yorumlar mısınız? masabaşı bir işte çalışıyorum ciddi bir durum var mı? tavsiyeleriniz nedir. lomber mr incelemesinde ; lomber lordoz düzleşmiştir. posterior vertebral hat düzgün ve kesintisiz olarak izlenmektedir.... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Emre Esen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Emre Esen ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Emre Esen ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 79 84

Uzm. Dr. Emre Esen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Emre Esen için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Emre Esen için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Emre Esen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Emre Esen Uzm. Dr. Emre Esen Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emre Esen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Emre Esen Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır. Fizik tedavi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon, Ortopedik rehabilitasyon, Tetik nokta enjeksiyonu, Manuel Terapi, Kuru iğne tedavisi, Akupunktur Tedavisi, Microsistem Akupunktur (MAPS), Refleksoloji alanlarında hizmet veriyor ve Omurilik Sorunları, Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Romatizmaları, Tenovajinitler, Fasiitler hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Emre Esen için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Emre Esen muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emre Esen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Emre Esen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Emre Esen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Per 13 Ağu
Cum 14 Ağu
Cmt 15 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.