Uzm. Dr. Emre Esen

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Eskişehir

Omurilik Sorunları, Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Romatizmaları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü-1 Cad. No:13. Yalçın Kılıçoğlu Plaza **** **** 26130  Tepebaşı, Eskişehir
Uzm. Dr. Emre Esen Özel Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Nakit

Emre Esen Hakkında

Emre Esen Kimdir?

Uzm. Dr. Emre Esen, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2005 yılında fakülte ''İkincilik Derecesi'' ile tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. Ayrıca 2003 yılında Tıp Eğitimi'nde gösterdiği başarılar nedeni ile ''Şeref Zileli Onur Ödülü'ne layık görülmüştür. Mezuniyetinin ardından 2008 yılına kadar Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Ana Bilim Dalı'nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmalarına devam etmiştir.

İhtisas eğitimini yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 2008 - 2013 yılları arasında Tamamlayarak Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı unvanı almış uzmanlık tezinde ise Fibromiyalji sendromunu ve egzersizin Fibromiyalji sendromu üzerinde etkilerini incelemiş ve 2013 yılında European Society of Physical & Rehabilitation Medicine tarafından düzenlenen “Avrupa Board Sınavı”nda ve Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği tarafından düzenlenen “Ulusal Yeterlilik Sınavı”nda başarılı olmuştur.

Uzm. Dr. Emre Esen, 2013 – 2019 yılları arasında Bilecik Devlet Hastanesi’nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak hasta kabulü yapmış bu süre içerisinde mezuniyet sonrası eğitim faaliyetlerine devam ederek başlıcaları Kas İskelet Sistemi Ultrasonografisi, Botox (Botulinum Toksini) Uygulamaları, PRP (Platelet Rich Plasma) Uygulamaları, Proloterapi Uygulamaları, Nöral Terapi Uygulamaları, Manuel Tıp Uygulamaları, Kinezyolojik Bantlama, Lönfödem Rehabilitasyonu olmak üzere çok sayıda eğitime katılmıştır.

2018 yılında TC Sağlık Bakanlığı bünyesinde düzenlenen Sertifikalı Eğitim Programlarına katılarak Akupunktur ve Mezoterapi Uygulayıcısı olmaya hak kazanmış olan Uzm. Dr. Emre Esen, mesleki çalışmalarına şu an Eskişehir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Omurilik Sorunları
 • Yürüme Analizi
 • Yumuşak Doku Romatizmaları
 • Tenovajinitler
 • Fasiitler
Tedaviler
 • Fizik tedavi
 • Fizik tedavi ve rehabilitasyon
 • Ortopedik rehabilitasyon
 • Tetik nokta enjeksiyonu
 • Manuel Terapi
Diplomalar ve Sertifikalar
Ödüller
 • Şeref Zileli Onur Ödülü (14.04.2003)
 • HÜTF Dönem İkinciliği (29.06.2005)
Fotoğraflar

Emre Esen Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ile..ateke
Zamanlama
İlgi
Ortam

sistem üzerinden sormuş olduğum sorulara hiç gecikmeden gayet açıklayıcı bir şekilde bilgi vermesi ve ilgisi, alakası için sonsuz teşekkürler.. 11-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emre Esen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Emre Esen Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Sırt agrısı

  Hocam saygılar rsımde fıbromıyaljı var bunun ocın 6yıl lyrıca kullandı kolon kanseri olunca dr bıraktırdı sonrada sırt ve kuyruk sokumu civarı gidip gelen ağrıları oluyor tomogtçtafı temiz cıktı yine ilaç içmediği için ağrılar mı başladı sızın değerli görüşümüzü öğrenmek isterim jinekolog vr dahili... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Emre Esen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bel ağrısı

  Bi̇lateral sakroi̇li̇ak eklem mr tetki̇ki̇ teknik: stir-tse koronal, t1-tse koronal, stir-tse aksial, t1-tse aksial planlarında gerçekleştirilmiştir. bulgular: her iki inguinal bölgede birkaç adet patolojik boyuta ulaşmayan lenf nodu mevcuttur. her iki kalça eklem mesafesinde haf... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Emre Esen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Emre Esen kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Esen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emre Esen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Esen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emre Esen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Emre Esen Uzm. Dr. Emre Esen Özel Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Emre Esen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Emre Esen Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır. Fizik tedavi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon, Ortopedik rehabilitasyon, Tetik nokta enjeksiyonu, Manuel Terapi, Kuru iğne tedavisi, Akupunktur Tedavisi, Microsistem Akupunktur (MAPS), Refleksoloji alanlarında hizmet veriyor ve Omurilik Sorunları, Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Romatizmaları, Tenovajinitler, Fasiitler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Emre Esen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emre Esen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emre Esen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Esen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Emre Esen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Esen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.