Uzm. Dr. Emine Gül Baldane, Konya, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Uzm. Dr. Emine Gül Baldane

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Konya

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Konya Eğitim ve Araştırma Hst., 42090 Meram/Konya  Konya
Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

iş..hin

Ben Elmas Yılmaz 87yaşındayım elimin uyuşmasında (huriş şahinin annesiyim)yıllarca cektım ameliyata almadılar ama Emine kızım sayesınde saglığıma kavuştum çok memnun kaldım Allah ömrünü uzun etsin kuzum 02-12-2019

iş..hin

Candan vede sevgili dr cuğum annecıgımın yıllardır cektıgı acıyı bir tek ilacla dindirdiniz minnettarim size ulaşmak için ssk hastanesını seferber ettim Meram tıp fakültesinde olduğunuzu nihayet ögrenebıldım Allah sizi başımızdan eksik etmesin en yakın zamanda ziyaretinize geleceğim sevgiler Tavsiye ederim mükemmel bir doktor Bu güne dek iki mükemmel dr tanıdım biri nörolog Faik İlik digeride sizsiniz Emine Gül baldane hanım 02-12-2019

ent..inç

ALLAH ömrünü uzun etsin insan evladı Hastasına çok iyi bakıyor . ALLAH sayılarını arttırsın memleketimin Bu gibi doktorlara ihtiyacı var. 23-05-2017

ettin..a

İyi ilgileniyor 14-12-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emine Gül Baldane tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Emine Gül Baldane kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Gül Baldane ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emine Gül Baldane için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Gül Baldane şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emine Gül Baldane ile anlaşmalı?
Emine Gül Baldane kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Emine Gül Baldane nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Emine Gül Baldane Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Emine Gül Baldane hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Emine Gül Baldane Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Uzm. Dr. Emine Gül Baldane için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emine Gül Baldane muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emine Gül Baldane hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Gül Baldane ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Emine Gül Baldane hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Gül Baldane hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.