Uzm. Dr. Emine Ganidağlı, Gaziantep, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Uzm. Dr. Emine Ganidağlı

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Gaziantep

Randevu Al Değerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emine Ganidağlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Emine Ganidağlı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. E Ganidağlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emine Ganidağlı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. E Ganidağlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emine Ganidağlı ile anlaşmalı?

Emine Ganidağlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Emine Ganidağlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Emine Ganidağlı Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Emine Ganidağlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Emine Ganidağlı Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Emine Ganidağlı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emine Ganidağlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emine Ganidağlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. E Ganidağlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Emine Ganidağlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. E Ganidağlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.