Uzm. Dr. Emel Şimşek Hacıhasanoğlu, Trabzon, Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Emel Şimşek Hacıhasanoğlu

Aile Hekimliği - Trabzon

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emel Şimşek Hacıhasanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Emel Şimşek Hacıhasanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Şimşek Hacıhasanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Şimşek Hacıhasanoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Şimşek Hacıhasanoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emel Şimşek Hacıhasanoğlu ile anlaşmalı?
Emel Şimşek Hacıhasanoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Şimşek Hacıhasanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Emel Şimşek Hacıhasanoğlu Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Emel Şimşek Hacıhasanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Emel Şimşek Hacıhasanoğlu Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Emel Şimşek Hacıhasanoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emel Şimşek Hacıhasanoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Şimşek Hacıhasanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Şimşek Hacıhasanoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Emel Şimşek Hacıhasanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Şimşek Hacıhasanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.