Doktorun Adresi

Şelale Yolu Üzeri, Çağlayan, 07600 Manavgat/Antalya  Antalya
Antalya Manavgat Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emel Onur Hakkında

Emel Onur Kimdir?

Uzm. Dr. Emel Onur, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Emel Onur, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emel Onur Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emel Onur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Emel Onur kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Onur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Onur için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Onur şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emel Onur ile anlaşmalı?
Emel Onur kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Onur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Emel Onur Antalya Manavgat Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Emel Onur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Emel Onur Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Emel Onur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emel Onur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Onur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Onur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Emel Onur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Onur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.