Uzm. Dr. Elif Toros, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Elif Toros

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Yoğun Bakımı - İstanbul

Alt Solunum Yolu Enfeksiyonu, Soğuk Algınlığı, Tekrarlayan Hışıltı Atakları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Elif Toros tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Elif Toros kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. E Toros ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Elif Toros için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. E Toros şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Elif Toros nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Elif Toros bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Elif Toros hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Elif Toros Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Yoğun Bakımı uzmanıdır. Tüberkülin deri testi(tdt), Aşı takibi, Aşı takvimi, Prematürite, Çocuklarda astım alanlarında hizmet veriyor ve Alt Solunum Yolu Enfeksiyonu, Soğuk Algınlığı, Tekrarlayan Hışıltı Atakları, Ewing Sarkom, Otozomal Resesif Polikistik Böbrek Hastalığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Elif Toros için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Elif Toros muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Elif Toros hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. E Toros ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Elif Toros hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. E Toros hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.