Uzm. Dr. Elif Gülsüm Ümit

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - Edirne

Hematolojik Kanserler, Ciltte Kolay Çürük, Bere Ve Morarma, İdiyopatik Trombositopenik Purpura (İTP)

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

22130 İskender Köyü/Edirne Merkez/Edirne  Merkez, Edirne
Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Elif Gülsüm Ümit Hakkında

Elif Gülsüm Ümit Kimdir?

Uzm. Dr. Elif Gülsüm Ümit, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Hematoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Hematoloji Elif Gülsüm Ümit, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Hematolojik Kanserler
  • Ciltte Kolay Çürük, Bere Ve Morarma
  • İdiyopatik Trombositopenik Purpura (İTP)
  • Kolay Kanama
  • Miyelodisplastik Sendrom
Tedaviler
  • Splenektomi
  • Oksimetre
  • Pdc-e2 antijen(antimitokondiyal antikor)
  • Terapötik aferez
  • Lenfaferez

Elif Gülsüm Ümit Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

oğan..
Zamanlama
İlgi
Ortam

hastalarıyla iyi diyolok kuran onlarla ilgilenmesi dertierini dinleyip sorunlarına candan yaklaşması hastalar için iyi bir netice veriyor olması bulunmaz bir nimet olarak gözümüzde iyi bir uzm. oldugunu kanıtlamıştır başarılarının devamını diler saygılarımı sunarım , 02-01-2020

nir..lcüoglu

Hastalığımın teşhisinde, tedavisi esnasında ve başarılı bir tedaviden sonraki sistemli kontrollerde hastalığımdaki gelişmeleri devamlı ve özenle takip etmiş ve bana da, sabırla anlatarak, güven ve moral vererek iyileşmemdeki payı büyük olmuştur. Kendisine minnettarım. 02-04-2017

diye ..ldıran

O bir melek,sonsuz teşekkürler. 25-02-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Elif Gülsüm Ümit tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Elif Gülsüm Ümit kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Ümit ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Elif Gülsüm Ümit için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Ümit şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Elif Gülsüm Ümit nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Elif Gülsüm Ümit Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Elif Gülsüm Ümit hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Elif Gülsüm Ümit Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır. Splenektomi, Oksimetre, Pdc-e2 antijen(antimitokondiyal antikor), Terapötik aferez, Lenfaferez alanlarında hizmet veriyor ve Hematolojik Kanserler, Ciltte Kolay Çürük, Bere Ve Morarma, İdiyopatik Trombositopenik Purpura (İTP), Kolay Kanama, Miyelodisplastik Sendrom hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Elif Gülsüm Ümit için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Elif Gülsüm Ümit muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Elif Gülsüm Ümit hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Ümit ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Elif Gülsüm Ümit hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Ümit hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.