Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Tekrarlayan Hışıltı Atakları, Henoch Schönlein Purpura Glomerulonefriti, Hepatit B

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

  Ankara
Özel Etimed Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ebru Dündar Erbaş Hakkında

Ebru Dündar Erbaş Kimdir?

Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ebru Dündar Erbaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Dündar Erbaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Dündar Erbaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş Özel Etimed Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Büyüme hormonu testi, Büyüme takibi, Çocuk beslenme bozuklukları, Yenidoğan işitme taraması alanlarında hizmet veriyor ve Tekrarlayan Hışıltı Atakları, Henoch Schönlein Purpura Glomerulonefriti, Hepatit B, Büyüme Ağrısı, Miks Bağ Doku Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Dündar Erbaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Dündar Erbaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.