Uzm. Dr. Ebrü Çanakçı

Anestezi ve Reanimasyon - Ordu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Şahincili, 52200 Ordu Merkez/Ordu  Ordu
Ordu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bucak Mh. Boztepe Devlet Hastanesi Pk:52200 Ordu Merkez/ordu, Bucak, 52200 Ordu Merkez/Ordu  Ordu
Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ebrü Çanakçı Hakkında

Ebrü Çanakçı Kimdir?

Uzm. Dr. Ebrü Çanakçı, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ebrü Çanakçı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ebrü Çanakçı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ebrü Çanakçı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ebrü Çanakçı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Çanakçı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ebrü Çanakçı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Çanakçı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ebrü Çanakçı ile anlaşmalı?
Ebrü Çanakçı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ebrü Çanakçı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ebrü Çanakçı Ordu Devlet HastanesıOrdu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ebrü Çanakçı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ebrü Çanakçı Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ebrü Çanakçı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ebrü Çanakçı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ebrü Çanakçı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Çanakçı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ebrü Çanakçı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Çanakçı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.