Uzm. Dr. Dürdane Büyükfidan Çiçek

Anestezi ve Reanimasyon - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Döseme Mahallesi, Erdal Acet Cad. MARSA Yag Fabrikasi Karsisi No No:10, 01120 Seyhan/Adana  Adana
Adana Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana  Adana
Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Dürdane Büyükfidan Çiçek Hakkında

Dürdane Büyükfidan Çiçek Kimdir?

Uzm. Dr. Dürdane Büyükfidan Çiçek, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Dürdane Büyükfidan Çiçek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Dürdane Büyükfidan Çiçek Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Dürdane Büyükfidan Çiçek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dürdane Büyükfidan Çiçek kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. D Büyükfidan Çiçek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dürdane Büyükfidan Çiçek için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. D Büyükfidan Çiçek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Dürdane Büyükfidan Çiçek ile anlaşmalı?
Dürdane Büyükfidan Çiçek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Dürdane Büyükfidan Çiçek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Dürdane Büyükfidan Çiçek Adana Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari HastanesıAdana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Dürdane Büyükfidan Çiçek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Dürdane Büyükfidan Çiçek Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Dürdane Büyükfidan Çiçek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Dürdane Büyükfidan Çiçek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dürdane Büyükfidan Çiçek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. D Büyükfidan Çiçek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Dürdane Büyükfidan Çiçek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. D Büyükfidan Çiçek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.