Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek, İstanbul, Diş Hekimi

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - İstanbul

Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu, Yirmilik Diş, İmplant

Randevu Al 0 (850) 811 36 93

Adres

Ataşehir Bulvarı 49. ada Kamelya 1 Sitesi 4. blok Daire 4. 34758  Ataşehir, İstanbul
Ağız,Diş, Çene Cerrahisi ve İmplantoloji

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Tolga Gülçiçek Kimdir?

Dr. Dt. Tolga GÜLÇİÇEK, 1977 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1995 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 2000 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. Yine Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde açılan uzmanlık sınavını birincilikle tamamlayarak Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Hastalıkları ve Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başlamıştır.

2002 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 8 ay süren Anesteziyoloji, KBB ve Plastik Cerrahi Anabilim dallarındaki rotasyon eğitimini takiben eğitimine 6 ay İngiltere Londra’da devam etmiş, 2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri, University of Michigan Hospital ve Mott Children Hospital’da misafir öğretim görevlisi olarak bulundu. Prof.Dr. Joseph I. Helman ve 2010 yılında kaybettiğimiz Prof.Dr. L. George Upton ile pek çok ileri düzey ameliyata katılmıştır.

Dr. Dt. Tolga GÜLÇİÇEK, 2006 Mayıs ayında doktora eğitimini tamamlayarak Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi dalında uzman doktor unvanını almıştır.

2006 Ağustos-2007 Ağustos arasında Ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu Eğitim ve Tümen Komutanlığı’nda Yedek Subay Diş Tabibi olarak askerlik görevini yaptı. 2011 yılı Mart ayında Hollanda (UMCG) University Medical Center Groningen’de misafir çene cerrahisi uzmanı olarak pek çok ileri düzey ameliyata katılmış, 2012 yılı mayıs ayında Danimarka Aarhus Üniversitesi Hastanesi’nde misafir çene cerrahisi uzmanı olarak Ortognatik cerrahi ve kalça (iliac) kemiğinden kemik nakli ameliyatlarına katıldı. 2012 yılı Eylül ayında Almanya Siegen Jung-Stilling Hastanesi’nde Prof.Dr. Berthold H. Hell yanında ileri düzey çene cerrahisi ve kalça kemiğinden kemik nakilleri konusunda bir seri ameliyata
katıldı.

Dr. Dt. Tolga GÜLÇİÇEK, mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan İstanbul İmplantoloji Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu
 • Yirmilik Diş
 • İmplant
 • İmplant Uygulamaları
 • Dişeti Ameliyatı

Tedaviler

 • Dental implant
 • Implant tedavisi
 • İmplant uygulaması
 • Dental implant
 • İmplantoloji

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hobiler

 • Dalış ve Su altı Fotoğrafçılığı
 • Seyehat Etmek

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 36 93

Anlaşmalı Kurumlar

 • Halkbank
 • Şekerbank
 • Emlakbank
 • TC Merkez Bankası
 • Garanti Bankası

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 36 93

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek hangi kurumlar Tolga Gülçiçek ile anlaşmalı?

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Halkbank , Şekerbank , Emlakbank , TC Merkez Bankası , Garanti Bankası , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Fortis bank , Ziraat Sigorta )

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek Ağız,Diş, Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek Diş Hekimi, ,Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır. Dental implant, Implant tedavisi, İmplant uygulaması, Dental implant, İmplantoloji, Estetik diş hekimliği, Implant protez, Implant üstü protezler, Estetik diş hekimliği uygulamaları, Genel anestezi ile diş tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu, Yirmilik Diş, İmplant, İmplant Uygulamaları, Dişeti Ameliyatı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek için muayene ücreti nedir?

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Dt. Tolga Gülçiçek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.