Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak

Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) - Ankara
5.0

20 Lik Diş Çekimi, 20 Yaş Dişi, Ağız Bakım Uzmanı

“Doktor Elifcan Hocamin ilgi alaka bilgilendirme ve tedavi sürecinden çok memnun kaldım. Ayrıca Asist...” Devamı

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak

Uzm. Dr. Dt. Elifcan KIVRAK, 20 Temmuz'da Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini tamamlayarak 2008 yılında  Diş Hekimi unvanı almıştır. Daha sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periontoloji Anabilim Dalı'nda Dişeti ve Hastalıkları Doktora eğitimini 2015 yılında tamamlamıştır. 

2009 – 2014 yılları arası Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde, 2011 - 2012 yılları arası Özel Elvankent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde, 2014 – 2015 : Özel Etimed Hastanesi'nde, 2014 - 2017 yılları arası Özel Aras Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde, 2013 - 2017 yılları arası Özel Anka Natura Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde, 2015 – 2017 yılları arası Özel Moondent Diş kliniği'nde görev yapmış olan Uzm.Dr.Dt. Elifcan KIVRAK, 2009 yılından beri Özel muayenehanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Uzm.Dr.Dt. Elifcan KIVRAK, Türk Periodontoloji Derneği, ITI - International Team For Implantology, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Akademisyenler Tiyatro Topluluğu gibi derneklere ve kuruluşlara üyedir. Ayrıca iyi derecede İngilizce, İspanyolca bilmektedir.

 

 

 


 

Diş eti fazlalığı

Merhaba, ben diş eti fazlalığım için bir çözüm arıyorum. Lazerle yakma işlemi yapılıyormuş, ilk muayene için randevu oluşturmak gerekiyor mu ve ilk muayene ücretiniz ne kadar?

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak tarafından cevaplandı

Merhaba Esra Hanım; Ağız içinde özellikle dişeti ile ilgili tedaviler öncesinde mutlaka klinik muay... Cevabı görmek için tıkla.

9 Şubat 2021 tarihinde cevaplandı.

DİŞ RAHATSIZLIĞI

Merhaba 47 yaşında Lupus hastasıyım bugün dişlerimi fırçaladığımda kanama oldu dikkatlice bakınca dişlerimin dibinde kahverengi olduğunu gördüm özellikle eksik olan dişlerim var sağ ve sol alt çenede boşluğun yanındaki dişte daha fazla leke gibi görünüyor bir anda tedirgin oldum açıkcası şu dönemdede dr gitmek sıkıntılı ne yapmamı tavsiye edersiniz teşekkür ederm

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak tarafından cevaplandı

Merhaba Arzu hanım, Öncelikle çok geçmiş olsun. Diş etlerinde kanama olması zaten diş eti iltihabîn... Cevabı görmek için tıkla.

1 Şubat 2021 tarihinde cevaplandı.

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak Diş Hekimi
Gazi Mustafa Kemal Blv Gürekan Apt No: 31/10 Kızılay Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Koruyucu Diş Hekimliği Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu Gömülü diş çekimi Implant protez Implant üstü protezler İmplantoloji İmplantoloji Inlay - onlay (porselen dolgu) Kemik erimelerinde tedavi yaklaşımı Kompozit dolgu Konservatif Diş Tedavisi Gece plağı Laminate veneer Periodontal tedaviler (laser) Porselen kronlar Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Dt. Elifcan KIVRAK, 20 Temmuz'da Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini tamamlayarak 2008 yılında  Diş Hekimi unvanı almıştır. Daha sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periontoloji Anabilim Dalı'nda Dişeti ve Hastalıkları Doktora eğitimini 2015 yılında tamamlamıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce, İspanyolca

İlgi Alanları

20 Lik Diş Çekimi 20 Yaş Dişi Ağız Bakım Uzmanı Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı) Ağız Cerrahisi Ağız Hastalıkları Ağız Kokusu Ağız Koruyucusu Ağız Yaraları Alt ve üst çene ileriliklerinin ameliyatsız tellerle düzeltilmesi Apikal Rezeksiyon Apse Insizyonu Ve Drenajı Banding işlemleri Botoks Bruksizm (Diş Gıcırdatma)
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 22 71

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AA
Abd*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Doktor Elifcan Hocamin ilgi alaka bilgilendirme ve tedavi sürecinden çok memnun kaldım. Ayrıca Asistan arkadaş İrem Hanıma da çok teşekkür ederim görevini layıkıyla yerine getiriyor

Yorum randevu sonrasında eklendi.
HB
Has*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Hem doktor olarak hemde insan olarak 10 numara 5 yildiz

Yorum randevu sonrasında eklendi.
UK
Ufu*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Tereddütsüz,kaygısız bir implant sürecim gayet güzel ve olumlu bir şekil de bitmek üzere,Elif hocam bence alanın da ender hekimler den biri..

Yorum randevu sonrasında eklendi.
UK
Ufu*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

İmplant yapım ve tedavi sürecim çok iyi ilerliyor.Olumsuz bir durumla hiç karşılaşmadım.Enerjik bilgili ve tecrübeyle donatılmış bir hekim.Teşekkürler..🙏

Yorum randevu sonrasında eklendi.
KK
Kür*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

İşinde çok başarılı ve ilgili, herkese tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
DK
Den*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Arkadaşımın tavsiyesiyle başvurduğum Elifcan Hanım işlemlerimi özenle yerine getirmesiyle kalmayıp işlemlerle ilgili beni detaylı şekilde bilgilendirdi. Daha da önemlisi bundan sonra nelere dikkat etmem gerektiğini, diş bakımını nasıl gerçekleştireceğimi titiz bir şekilde açıkladı ve tüm sorularıma sabırla yanıt verdi. Özetle ileride diş hekimine en az şekilde başvurmam için neler yapacağımı anlattı.

UK
Ufu*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Çok iyi,güvenilir,emin eller diyebilirim.Cok memnunum. İmplant sürecim çok iyi ilerliyor ve anlatılanlara değil! Elif hocaya inanın ve güvenin derim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
KB
Kad*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Hiç tereddüt etmeden gidebilirsiniz. Çok iyi bir hekim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BS
BUR*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Mükemmel bir ekip çok teşekkür ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Gül*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Çok memnunum güler yüzlü tatlı dilli Harika bir insan 💖💖

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742271

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak Diş Hekimi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Dt. Elifcan Kıvrak Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) uzmanıdır. 20 Lik Diş Çekimi, 20 Yaş Dişi, Ağız Bakım Uzmanı alanlarında hizmet veriyor ve Koruyucu Diş Hekimliği, Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu, Gömülü diş çekimi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube