Uzm. Dr. Dida Maraşlı

Göğüs Hastalıkları - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Kasap İlyas Mah., Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Cd., 34098 Fatih/İstanbul  İstanbul
İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kazlıçeşme Mh, Belgrat Kapı yolu Cad No:1, 34020 Zeytinburnu/İstanbul  İstanbul
İstanbul Yedıkule Göğüs Ve Cerrahı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Dida Maraşlı Hakkında

Dida Maraşlı Kimdir?

Uzm. Dr. Dida Maraşlı, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Dida Maraşlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Heybeliada Sanatoryumu Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 04.03.2002)

Dida Maraşlı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Dida Maraşlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dida Maraşlı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. D Maraşlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dida Maraşlı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. D Maraşlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Dida Maraşlı ile anlaşmalı?
Dida Maraşlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Dida Maraşlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Dida Maraşlı İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)İstanbul Yedıkule Göğüs Ve Cerrahı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Dida Maraşlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Dida Maraşlı Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Dida Maraşlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Dida Maraşlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dida Maraşlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. D Maraşlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Dida Maraşlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. D Maraşlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.