Doktorun Adresi

Tuna Mh., Tuna, Ömer tepesi mevkii, 74100 Bartın Merkez/Bartın  Bartın
Bartın Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Deniz Varol Hakkında

Deniz Varol Kimdir?

Uzm. Dr. Deniz Varol, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Deniz Varol, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 18.09.2012)

Deniz Varol Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Deniz Varol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Deniz Varol kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. D Varol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Varol için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. D Varol şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Deniz Varol ile anlaşmalı?
Deniz Varol kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Varol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Deniz Varol Bartın Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Deniz Varol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Deniz Varol Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Deniz Varol için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Deniz Varol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Varol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. D Varol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Deniz Varol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. D Varol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.