Uzm. Dr. Deniz Söker

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Baraj Mah., Hacı Ömer Sabancı Bulvarı, Hastaneler Cad., 01150 Seyhan/Adana  Adana
Adana Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Deniz Söker Hakkında

Deniz Söker Kimdir?

Uzm. Dr. Deniz Söker, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Deniz Söker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Yüzüncüyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 04.07.2011)

Deniz Söker Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

fun..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kürek kemiğim, omurgam, arasında şiddetli kas ağrılarım vardı. Sağ kolumu ve omuzu oynamaktan zorlanıyor ve düşük vaziyetteydi. Sonunda doktora gitmeye gitmeye karar verdim aslında büyük korkum vardı fizik tedavi, uzun süren ve faydası olmayan ilaç tedavilerinden deniz hanım parmağını şıklatır gibi halleti sağolsun yıllarca çektiğim ızdıraba son verdi ne kader ağrı çektiğimi tedaviden sonra anladım resmen omuzlarımdan yük kalktı. doğrusu kendisine sizin vasıtanızla çok teşşekkür ediyorum buradan. 24-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Deniz Söker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Deniz Söker kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. D Söker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Söker için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. D Söker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Deniz Söker ile anlaşmalı?
Deniz Söker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Söker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Deniz Söker Adana Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Deniz Söker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Deniz Söker Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Deniz Söker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Deniz Söker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Söker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. D Söker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Deniz Söker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. D Söker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.