Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Ankara

Alerji Testleri, Juvenil Kronik Artrit, Böcek Alerjisi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Hacettepe Mh. 06230 Ankara Türkiye  Altındağ, Ankara
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakultesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz Kimdir?

Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. D Çağdaş Ayvaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. D Çağdaş Ayvaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakultesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Çocuklarda allerjen immunoterapi, Alerjen immünoterapisi, Provokasyon testi, Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Apgar skoru alanlarında hizmet veriyor ve Alerji Testleri, Juvenil Kronik Artrit, Böcek Alerjisi, Ürtiker, Gıda Alerjisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. D Çağdaş Ayvaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Deniz Nazime Çağdaş Ayvaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. D Çağdaş Ayvaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.