Uzm. Dr. Deniz Koray Görücü

Psikiyatri - Adana
5.0

Unutkanlık, Okul Korkusu, Konuşma Bozuklukları

5.0

“Uzun uzun yazmak isterim ama çevreme de önerdiğim. Bir hocamız ,insanların ona ihtiyaç duydugu manev...” Devamı

Psikoterapist Dr. Deniz Koray Görücü Muayenehanesi
Reşatbey Mah Atatürk Caddesi Gen İş merkezi kat 6 Seyhan/Adana
Hizmetler
Çift terapisi Ergen Psikoterapi Çalışması ve Tedavisi Evlilik terapisi Psikoterapi Yetişkin Terapisi Devamı

İlgi Alanları

Unutkanlık Okul Korkusu Konuşma Bozuklukları Hiperaktivite Evlilik ve Çift Terapisi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BT
Bey*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yaşamın dehlizlerinde kendimize gaib şahıs olarak dolaşırken önünüze Koray hoca çikiyorsa yaşam size güzel bir muhatab sunuyordur.ayrıca metastaz hastasi ve tabutta rövaşata atip iyilesmiş ama aldiginiz agir kemoterapilerden sinir sisteminiz bozulmuş ve uzerinizde de yillarin agirligi mevcutsa koray hoca bulunmaz bir psikiyatr. ilacsiz terapileri,kitap önerileri ve tespitleriyle yaşamınızın kalitesini ve niteligini arttiriyor. Yalniz buraz sabirli olmak gerekiyor.cunku bazen bazı görüşme lerde tespitleriyle yeni bir kemoterapi almiş gibi oluyor ve gunlerce etkisinde kaliyorsunuz. Görüşmeler ilerledikçe yaşaminizdaki sorunlar çözüldükçe ve hayatinizda münfailden fail duruma geçince ikinci bir ikinci bir dogum gerçekleştiriyorsunuz. size müteşekkirim sayın hocam.....Nilgün lük

KB
K. B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bir doktor tanıdım ve şükürler olsun hayatım olumlu yönde cok değişti :) Deniz Bey e başvurmak gercekten de hayatımda kendim için yaptıgım en iyi seylerden biri oldu.İyi ki kendisini tanımışım. Deniz Bey öncesi ve sonrası diye ikiye ayırdım hayatımı.Sanki hayatıma sihirli güzel bir el dokunuverdi. Çeşitli farklı ünlü (!) doktor ve tedavi denemelerim sonuç vermeyince son çare olarak sadece internette yazılan tavsiyeleri okuyarak belki bu da onlardan biridir ama neyse diyerek binbir soru işaretiyle gittiğim muayenesinden sadece üç seans sonrası uzun zamandır yaşadığım sıkıntılardan sıyrılıp, hep olmayı istediğim enerjik, mutlu bir insan olarak çıktım. Şükürler olsun. Mesleğini titizlikle yapan, sizi çok iyi anlayıp analiz edip şaşırtıcı bir şekilde çözüm yollarını kendiniz bulmanıza yardımcı olan, size sizin bile hiç farkında olmadığınız karanlık yönlerinize ışık tutan gerçek bir psikoterapist. Çok ama çok tesekkürler Deniz Bey..

TT
Tol*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Her hastasına özenle zaman ayırıp ilgilenen tespitlerinde oldukça başarılı bir psikiyatrist..

Esr*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Hafif acılar konuşulabilir, ama derin acılar dilsizdir... Konuşamadığım, derin acılar İçerisinde olduğum bir dönemdi ve konuşmaktan ziyade sadece ağlayabiliyordum. AldatıImanın ve akabininde boşanmanın yaratmış olduğu derin boşluk ve ağlama nöbetleriyle anladım ki "akıllı hasta" olmalıyım ve destek almalıyım dedim kendi kendime. Hemen randevu aldım çok sevgili Deniz Bey'den. Tabii başta konuşamadım, sürekli ağladım,ağladım...Sabırla mendil verdi bana... ?Yanlış bilinen bir şey varsa 0 da terapistlerİn konuşmayıp dinlediğidir. Deniz Bey ben ağlarken hep konuştu benimle, kendimle yüzleşmemi sağladı. Öyle ince sorular soruyordu ki gözyaşlarımı silip gerçeklerle yüzleşip, içimdeki irini dışarı atmamı sağlıyordu. Her gittiğimde yaram daha da küçülüyordu... 2 sene geçti aradan,verdiğim en isabetli kararmış "akıllı hasta" olmak ve destek almak. Canım doktorumdan öğrendiğim bir söz var ki halâ kulağımda küpe " UNUTAN İYİLEŞİR" ... Evet Unuttum ve iyileştim sayenizde Deniz Bey ama unutamayacağım tek şey sizin benim en iyi arkadaşım, sırdaşım olduğunuz ve size en az yirmi kutu mendil borçlu olduğum? Bir de şunu belirtmek istiyorum ki, aslında yaptığımız en büyük yanlış sorunlarımızı biriktirip yanınıza gelmek. Bence sağlıklı her İnsanın bunun bilincine varıp, sizin gibi çok iyi bir arkadaşa arada sırada gitmesi ve deşarj olması gerekiyor... Her şey ıçin teşekkür ederim sevgili doktorum, iyi ki tanımışım sizi.

NE
Nec*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

öncelikle çok iyi bir insan ağır bir depresyona girmiştim. 4.5 ay ilaç tedavisi gördüm. birazda psikoterapi yaptı beni bir dipsiz bir kuyudan çıkardı. az kahrımı çekmedi sağ olsun. çok iyi bir doktor. insanları çok iyi gözlemliyen doktor iyi iletişim kuruyor

pc
Pat*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

memnunum

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Deniz Koray Görücü ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Deniz Koray Görücü için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Deniz Koray Görücü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Deniz Koray Görücü Psikoterapist Dr. Deniz Koray Görücü Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Deniz Koray Görücü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Deniz Koray Görücü Psikiyatri uzmanıdır. Unutkanlık, Okul Korkusu, Konuşma Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Çift terapisi, Ergen Psikoterapi Çalışması ve Tedavisi, Evlilik terapisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube