Doktorun Adresi (2)

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana  Adana
Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Dumlupınar, İskenderun Devlet Hst., 31200 İskenderun/Hatay  Hatay
Hatay İskenderun Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Deniz Abat Hakkında

Deniz Abat Kimdir?

Uzm. Dr. Deniz Abat, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Deniz Abat, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 06.07.2011)
  • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 06.07.2011)

Deniz Abat Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ay..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mesleğinin hakkını veren Deniz beyin çalışkan,ilgili ve başarılı çalışmaları sayesinde şifa bulduk. Emeği ve tecrübesi ile bende büyük saygınlık uyandırdı. Nidayi Ekinci İskenderun 24-09-2019

a..ydin Yaşar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın Dr Deniz Abat Hastanız olarak ben ilk muayene olduğum günden bu yana ve tarafıma yapmış olduğunuz başarılı ameliyattan sonra size ve ekibinize sevgi ve saygıyla teşekkürlerimi sunarım. Çalışmalarınızda gözlemlediğim ve dikkat çeken konu ise; bana ve tüm hastalarınıza karşı zaman mevhumu gözetmeden şefkatle,işinizi severek özverili,sabırlı ve azimli bir şekilde yaklaşmanızdır. Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını diler,saygı ve sevgilerimi sunarım. HASAN APAYDIN 18-05-2019

..orkmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bobrek taşından dolayı ameliyat oldum muayene ve ameliyat dönemine kadar çok alakadar ilgili bir doktor alanında çok çok iyi yerlere gelecektir tavsiye edeceğim nadir doktorlardan birisi 19-10-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Deniz Abat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Deniz Abat kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. D Abat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Abat için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. D Abat şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Deniz Abat ile anlaşmalı?
Deniz Abat kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Abat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Deniz Abat Adana Numune Eğitim Ve Araştırma HastanesiHatay İskenderun Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Deniz Abat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Deniz Abat Üroloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Deniz Abat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Deniz Abat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Abat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. D Abat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Deniz Abat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. D Abat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.