Uzm. Dr. Çiğdem Aksu, Bursa, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Çiğdem Aksu

Dahiliye - İç Hastalıkları - Bursa

Diyabet, Anemi (kansızlık), Sindirim Sistemi Kanamaları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

  Osmangazi, Bursa
Özel Bursa Özel Doruk Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Çiğdem Aksu Hakkında

Çiğdem Aksu Kimdir?

Uzm. Dr. Çiğdem Aksu, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Çiğdem Aksu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Diyabet
 • Anemi (kansızlık)
 • Sindirim Sistemi Kanamaları
 • Kanın Damar İçinde Pıhtılaşması (Tromboz)
Tedaviler
 • Enfeksiyonlar ve tedavisi
 • Şeker yüklemesi
 • Hipertansiyon Tanı ve Tedavisi
 • Diabetes mellitusta insülin tedavisi
 • Diyabet tedavisi

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�egül..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocamız sağlık hayatım boyunca karşılaştığım 10larca doktor arasından en çok memnun kaldığım hocadır. Ben doktorum ben uzmanım edasıyla değil hipokrat yeminine bağlı olarak ben en başta sağlıkçıyım hastamın yanındayım görüşüyle çalışmaktadır. Hizmet alan hiç bir hastanın hocamızdan memnun kalmama lüksü yoktur. Güleryüzü, ilgi alakası, birebir takibi, hastalarına olan ilgisinin ve yardımının sürekli olması, pozitif enerjisi, hastasını motive etmesi ve yazamadığım daha bir çok meziyet. Başta hocamıza, hocamız nezdinde doruk hastanesine çok teşekkür ederim. Sağlık hayatı boyunca bu çizgisini değiştirmeyecek enerji ve karakteri olduğuna inanıyorum. Başarılarının devamını dilerim... Hocamıza gebelikte şeker şikayetiyle sevk edildim. Sürekli ilgilidir ve her msj ıma anında cevap vererek beni evde sürekli yönlendirerek şekerimi kontrol altında tutmam için büyük çaba sarf etmektedir. Hocamızı rahatlıkla içinizde hiç bir şüphe kalmadan tercih edebilirsiniz. 05-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Çiğdem Aksu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Yemek yedikten sonra sağ kaburganın altında sancı

  Hocam merhabalar. bir süredir (yaklaşık 1-2 hafta) yemek yedikten sonra sağ kaburgamın hemen altında sancı oluyor nefes alırken çok acıyor. 15 yaşındayım. sebebi nedir açıklarsanız memnun olurum.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Çiğdem Aksu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Akdeniz anemisi mi

  Cevabınız için teşekkürer hocam.ama kafama takılan bişey var bu hastalık genetikmiş araştırdıma göre yani doğuştan olan bişey biz evlenirken btün tahliller yapıldı ve bu 2. çocumuz ilk hamilikte hiç böle bişey ile karşılaşmadık ama şuan karşımıza çıktı bunun sebebi nedir acaba.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Çiğdem Aksu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.