Doktorun Adresi (2)

Ulus, Hastane Cd., 01950 Ceyhan/Adana  Adana
Adana Ceyhan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana  Adana
Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ceyhun Yücel Hakkında

Ceyhun Yücel Kimdir?

Uzm. Dr. Ceyhun Yücel, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ceyhun Yücel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 08.07.2011)

Ceyhun Yücel Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..lay

Kendisine bir ömür bitmeyecek teşekkürü borç biliyorum. İyi kalbi mesleğine yansımış Allah razı olsun . m.atalay 20-06-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ceyhun Yücel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ceyhun Yücel kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. C Yücel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ceyhun Yücel için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. C Yücel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ceyhun Yücel ile anlaşmalı?
Ceyhun Yücel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ceyhun Yücel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ceyhun Yücel Adana Ceyhan Devlet HastanesıAdana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ceyhun Yücel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ceyhun Yücel Kardiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ceyhun Yücel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ceyhun Yücel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ceyhun Yücel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. C Yücel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ceyhun Yücel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. C Yücel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.