Uzm. Dr. Cevat Akıncı, Karabük, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Uzm. Dr. Cevat Akıncı

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Karabük

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında

Cevat Akıncı Kimdir?

Uzm. Dr. Cevat Akıncı, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Cevat Akıncı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İlgilendiği Hastalıklar

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Değerlendir

  Hakkında değerlendirme yapın

  Uzm. Dr. Cevat Akıncı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  Değerlendir

  Son Cevapladığı Sorular

  Soru Sor
  • Konuşmada bozukluk

   Merhaba hocam ben 19 yaşımdayım.gece kalkıp gözlerim açık konuşuyorum.annem beni duyuyor kalkıyor ancak uyandırmıyor.anneme gündelik yaptığım olayları anlatıyormuşum.sabah kalktığım zaman genelde hatırlamıyorum ve ara ara baş ağrısı yaşıyorum.gündelik hayatımda da ailem ve çevremdekilerle sohbet ede... devamı

   Doktor Cevabı:

   Uzm. Dr. Cevat Akıncı

   tarihinde cevapladı.

   Cevabı gör

  • Beyin ve sinir cerrahisi

   Hocam merhabalar ben bel ağrısında dolayı mr cektirdim ve mr raporunun sonucu bana açıklarmisiniz lomber lordoz normal görünümünü korumaktadır. vertebraların korpus yükseklikleri, kortikal ve medüller sinyal intensiteleri korunmuş olarak izlenmiştir. vertebra endplate sinyal intensiteleri doğald... devamı

   Doktor Cevabı:

   Uzm. Dr. Cevat Akıncı

   tarihinde cevapladı.

   Cevabı gör

  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  Soru Sor
  Bu hekim siz misiniz?
  Bilgileri güncelle


  .