Uzm. Dr. Cemil Adaş

Anestezi ve Reanimasyon - İstanbul

Fibromiyalji Ağrı, Bel-Boyun Ağrıları, Ağrı

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Örnek Mahallesi.Dumankaya İkon A.1 Blok D.88  Ataşehir, İstanbul
Cemil Adaş Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cemil Adaş Hakkında

Cemil Adaş Kimdir?

Uzm.Dr Cemil ADAŞ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) başladığı tıp eğitimini başarula tamamlayarak 2002 yılında  tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2009 yılında Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2009 yılında Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ağrı tedavisi, Ozon Tedavisi, Radyofrekans tedavisi, Kanser hastalarında girişimsel ağrı tedavisi için spinal/Epidural ağrı pompası takılması (Prof.Dr.Nurettin Lüleci), 2010 yılında Süreyyapaşa E.A.H, Akciğer nakil anestezisi, 2011 yılında Siyami Ersek E.A.H. KVC Anestezisi, intraoperatif TEE, ECMO,Şırnak, Silopi, 2011 yılında Erişkin yoğun bakım kurucu tabip, 2012 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi ABD, Tıp öğrencileri eğitimi, kadavra diseksiyonları, Neuroscience, 2013 yılında Ağrı tedavi merkezi kurucu tabip, 2014 yılında Şişli Etfal E.A.H. Ağrı polikliniği'nde, 2014 yılında Şifa üniversitesi Ozon ve PRP sertifika eğitimi, 2014 yılında Leiden Üniversitesi geçmeyen ağrılar için spinal kord stimulatoru sertifika eğitimi, 2015 yılında Einsiedeln Regional Spital ultrason eşliğinde periferik sinir blokları eğitimi, 2015 yılında Beyoğlu KHB Tıbbi Hizmetler Başkanlığı Özellikli Sağlık hizmetleri sorumlusu olarak görev yapmış olan Uzm.Dr Cemil ADAŞ, mesleki çalışmalarına Özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Uzm.Dr Cemil ADAŞ, Türk Tabipler Birliği, Türk Anestezi ve Reanimasyon Derneği, Avrupa Rejyonel Anestezi Derneği, Medikal Ozon Terapi Derneği, İsviçre Türk Sağlık Çalışanları Derneği üyesidir.

 

 

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA
Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Almanca
 • Gürcüce
 • Türkçe
İlgilendiği Hastalıklar
 • Fibromiyalji Ağrı
 • Bel-Boyun Ağrıları
 • Ağrı
 • Boyun Fıtığı
 • Bel Fıtığı
Tedaviler
 • Spinal ve epidural anestezi
 • Akupunktur Tedavisi
 • Girişimsel Ağrı Tedavileri
 • Minimal İnvaziv Cerrahi ve Epiduroskopi
 • Ağrı Tedavileri
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar

Cemil Adaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Cemil Adaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Cemil Adaş Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ozon tedavisi

  Merhabalar cemil bey, yaklaşık 5 aydır bel, böbrek agrısı çekiyorum. 4 defa usg çekildi taş kum vb. rastlanmadı. enfeksiyon uzmanı, dahiliye ve kadın doğuma da gittim, çokça test yapıldı her şey normal ve flora düzeyinde fakat benim ağrılarım gittikçe artıyor. pelvik bölgemde de batma ve sancı yaşıy... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Cemil Adaş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Cemil Adaş kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. C Adaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cemil Adaş için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. C Adaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cemil Adaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Cemil Adaş Cemil Adaş Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Cemil Adaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Cemil Adaş Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır. Spinal ve epidural anestezi, Akupunktur Tedavisi, Girişimsel Ağrı Tedavileri, Minimal İnvaziv Cerrahi ve Epiduroskopi, Ağrı Tedavileri alanlarında hizmet veriyor ve Fibromiyalji Ağrı, Bel-Boyun Ağrıları, Ağrı, Boyun Fıtığı, Bel Fıtığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Cemil Adaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Cemil Adaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cemil Adaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. C Adaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Cemil Adaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. C Adaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.