Uzm. Dr. Celal Seçinti

Ortopedi ve Travmatoloji - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Baraj Mah., Hacı Ömer Sabancı Bulvarı, Hastaneler Cad., 01150 Seyhan/Adana  Adana
Adana Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Celal Seçinti Hakkında

Celal Seçinti Kimdir?

Uzm. Dr. Celal Seçinti, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Celal Seçinti, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Celal Seçinti Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..TİN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sn. Celal hocamdan Allah razı olsun tetik parmağımda ki lifleri kazayla kestim, hocamın yapmış olduğu operasyonla düzeltti sağolsun, kıymetini bilmek lazım alanında böyle uzman doktor bulunmaz... ! 29-10-2017

min..a

Dr. Celal beyle 84 yaşındaki kayın validemin düşmesi sonucunda iki ayrı yerden kırılan kalça ameliyatı sebebiyle tanıştık.eline yüreğine sağlık Ameliyatın öncesi ve sonrasını ayrıntılarıyla anlattı anlatığı gibi yaşadık gördük..Bir ay bile geçmeden ayaklandı ameliyat olduğunu oda bizde unuttuk adeta eskisinden daha sağlam basıp yürüyor.şükür teşekkür ederiz.kimseye dilemem ama böyle elim bir durumla karşılaşılırsa tereddütsüz önce Allah sonra celal beyin ellerine teslim olabilirsiniz...kendisine çaresiz insanlar adına sağlıklı huzurlu uzun bir ömür diliyorum 13-01-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Celal Seçinti tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Celal Seçinti kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. C Seçinti ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Celal Seçinti için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. C Seçinti şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Celal Seçinti ile anlaşmalı?
Celal Seçinti kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Celal Seçinti nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Celal Seçinti Adana Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Celal Seçinti hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Celal Seçinti Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Celal Seçinti için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Celal Seçinti muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Celal Seçinti hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. C Seçinti ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Celal Seçinti hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. C Seçinti hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.