Doktorun Adresi

Konya Eğitim ve Araştırma Hst., 42090 Meram/Konya  Konya
Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Caner Kutlugün Hakkında

Caner Kutlugün Kimdir?

Uzm. Dr. Caner Kutlugün, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Caner Kutlugün, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Caner Kutlugün Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Caner Bey, değerli hocam sağolsun hastaları ile çok yakından ilgileniyor. Alerji problemim için gitmişim tedavim için ne gerekiyor ise sonuna kadar sorunlarımı dinleyerek rotayı çizdi. Beni yeniden hayata bağladı. Değerli hocama ne kadar dua etsem ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok yaşayın sağlıkla yaşayın hocam. 29-04-2021

emin..�aş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yaklaşık 3-4 yıldır düzenli olarak kontröllerine gidiyorum üniversitede zamanımda ani anda kökten saçlarım dökülmeye başladı fakat demet demet geliyordu Okuduğum şehirdeki tüm hastaneye ve yakınındaki şehirdeki bi kaç hastaneye muane oldum ve herkes kansızlık diyordu onca test yapmalarına rağmen ama buraya geldiğim de Caner beyden rast gele randevu aldım ileri düzeyde Demir eksikliği olduğunu söyledi bi ve on numara ilgindi düzenli olarak kontrollerimi yaptı naif bi şekilde her ay çıkan sonuçlarımı çizerek artış ve azılışı gösterdi ilk defa bi doktor bu şekilde İlgilendi.. verdiği ilaçlar sayesinde saçlarım bir anda gözle görülür çıktı ve arttı uzadı.. Hocam şampaun yazacak mısınız dediğim de bir hasta içten tedavi olmadan dıştan tedavi görse de fayda etmez ben şampuan yazan doktorlardan değilim dedi bu sözünü hiç unutmuyorum ve her gittiğim de ayni şekilde ilgileniyor çok saygılı çok naif sempatik biri tatlı dili çözüm odaklı enerjisine bayılıyorum kime tavsiye etsem aynı nemnuniyetliği yaşıyor 04-05-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Caner Kutlugün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Caner Kutlugün kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. C Kutlugün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Caner Kutlugün için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. C Kutlugün şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Caner Kutlugün ile anlaşmalı?
Caner Kutlugün kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Caner Kutlugün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Caner Kutlugün Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Caner Kutlugün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Caner Kutlugün Dermatoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Caner Kutlugün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Caner Kutlugün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Caner Kutlugün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. C Kutlugün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Caner Kutlugün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. C Kutlugün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.